Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Zula Süper Lig’de 1.Hafta heyecanı geride kaldı

Zula Süper Lig’de 1.Hafta heyecanı geride kaldı

Zula Süper Lig’in beşinci sezonu, 18 Ocak Cumartesi günü oynanan Galatasaray Esporİstanbul Wildcats karşılaşması ile resmi olarak başladı.

 

Zula Süper Lig 5. Sezon 1.Hafta 1.Gün Sonuçları

• Galatasaray Espor 0 – 2 İstanbul Wildcats

• Beşiktaş 1 – 1 Çamlıca Espor

• 1907 Fenerbahçe 2 – 0 Gamers Of Future

• Mod-Z 2 – 0 Dark Passage

Açılış maçında İstanbul Wildcats`ı ağırlayan Galatasaray Espor sahadan mağlubiyetle ayrıldı. Sonraki maçta Beşiktaş, Çamlıca Espor ile berabere kaldı ve sahadan 1 puanla ayrıldı. Daha sonra 1907 Fenerbahçe , Gamers Of Future ekibini mağlup ederek lige güzel bir başlangıç yaptı. Bu maçın ardından Bursa Espor, İstanbul Espor ekibini mağlup etti ve lige 3 puanla başladı. Günün son maçında Mod-Z ekibi Dark Passage ekibini 2-0 mağlup etti. 

 

Zula Süper Lig 1.Hafta 2.Gün Sonuçları

• Gamers Of Future 0 – 2 Mod-Z

• Çamlıca Espor 2 – 0 Galatasaray

• Dark Passage 0 – 2 Bursaspor Espor

• İstanbul Espor 1 – 1 Beşiktaş

• İstanbul Wildcats 2 – 0 1907 Fenerbahçe

İkinci gün çoğu maç beklendiği gibi bitti. Günün ilk maçında Gamers Of Future, Mod-Z Ekibine mağlup oldu ve haftayı puan alamadan kapattı. Mod-Z ise haftayı 6 puanla kapatarak 1.`liğe yükseldi. Günün ikinci maçında Çamlıca Espor, Galatasaray Espor`u 2-0 mağlup etti ve haftayı 4 puanla kapattı. Galatasaray ise haftayı puansız kapattı. Günün 3. Maçında Dark Passage, Bursa Espor ekibine 2-0 mağlup oldu ve haftayı puan alamadan kapattı. Bursa Espor ise 6 puanla haftayı 2. Sırada kapattı. Haftanın 4. Maçında İstanbul Espor ile Beşiktaş berabere kalarak sahadan 1`er puanla ayrıldı. Haftanın son maçında İstanbul Wildcats 1907 Fenerbahçe ekibini 2-0 yenerek haftayı 3 puanla kapattı. Fenerbahçe ise haftayı 3 puanla kapattı ve 5 sıraya yerleşti. İlk hafta puan alamayan takımlar ise Galatasaray Espor, Gamers Of Future ve Dark Passage oldu.

 

1. Hafta Sonucu Oluşan Puan Durumu:

1. Mod-Z                                
2. Bursa Espor
3. Istanbul Wildcats
4. Çamlıca Espor
5. 1907 Fenerbahçe
6. Beşiktaş
7. Istanbul Espor
8. Galatasaray
9. Gamers Of Futures
10. Dark Passage 

 

Haftanın En İyi 5 Oyuncusu:

– VONS

– Y4K7T

– SHNAZN 

– UNİTY

– MACHİNEX