Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Yılbaşı öncesi Steam özel fırsatları

Yılbaşı öncesi Steam özel fırsatları

Her hafta sizler için hazırlamakta olduğumuz haftanın indirimleri içerikli yazımızda bu hafta ki Steam’in özel tekliflerinden 5’ini sizler için derledik. Genellikle komik, simülasyon, bulmaca oyunları severler bu haftanın indirimdeki oyunlarını beğenecekler gibi gözüküyor. 
5-   GTFO


4-oyunculu FPS bir aksiyon-korku oyunu olan GTFO, Steam incelemelerinden genellikle  “Çok Olumlu” oyu almış. Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan GTFO Fear serisini özleyenler için harika bir alternatif seçenek olsa gerek.


4-   Human: Fall Flat


38 bin inceleme arasından “Çok Olumlu” alan Human: Fall Flat’ten bahsetmeye çokta gerek yok sanırım. Hayali manzaralar içinde geçen açık uçlu bu platform oyunu arkadaşlarınızla oynanabilecek en komik oyunlar arasında. 


3-   Subnautica


Açık dünya Survival Craft türünün en iyilerinden kabul edilen Subnautica  bir yabancı okyanus gezegeninde geçen su altı serüven oyunudur. Güzellikler ve tehlikelerle dolu büyük bir dünya sizi bekliyor.


2-   Frostpunk


Son zamanlarda çıkmış en iyi strateji oyunlarından biri olan Frostpunk tam olarak %60 indirimde. Strateji severlerin gözde oyunlarından biri olan bu oyun, alternatif strateji oyunu arayanlar için en doğru tercihlerden biri.


1-   Planet Zoo


Zoo Tycoon’u aratmayan, harika grafikleriyle ve ambiyansıyla ağzınızdan salya akarken saatlerce oynasanız dahi sıkmayacak bu Frontier Developments yapımı inşaat, yönetim simülasyonu her ne kadar sadece %10 indirime girmiş olsa da kafa dağıtmak için birebir.