Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Yeni yılda sendromsuz pazartesi!

Yeni yılda sendromsuz pazartesi!

Evet her hafta sendromsuz pazartesi yazıyor olabiliriz ancak bu pazartesi özel bir pazartesi. Bu Pazartesi yeni yılın ilk Pazartesisi. O yüzden yeni yılda hepinize zamanı, sorumluluklarınızı ve hatta sevdiklerinizi bile unutturacak. Sizi dünyasına çekecek daha önce oynamış olduğumuz oyunları derleyeceğiz.

1- STAR WARS Jedi: Fallen Order

Birçok kişi için EA’in yayınlamış olduğu en iyi Star Wars oyunu olan Fallen Order Titanfall, Apex Legends oyunlarının geliştiricisi Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş olup souls-like türünde bir macera oyunudur. Hem de bu haftanın Steam Özel Fırsatları’ndadır.


2- A Way Out

Hem çevrimiçi hem çevrimdışı eşli oynayabileceğiniz bu hapishane oyunu Film yönetmeni Josef Fares tarafından yönetilmiş bir aksiyon/macera oyunudur. Adını sıkça duyduğunuzu varsayıp bahsetmeye gerek duymadığımız oyunlar arasındadır kendisi.


3- Red Dead Redemption 2

Rockstar Studios tarafından geliştirilen ve serinin PC’ye de çıkış yapan 2. oyunu çook uzun bir süre size realiteyi unutturacak türden bir oyun. Mükemmel grafikleri, inanılmaz ayrıntılarıyla sizi her anında şaşırtmayı başaran bu oyundan da çok bahsetmeye gerek yoktur heralde


4- Sekiro: Shadows Die Twice

Dark Souls ve Bloodborne gibi oyunların yapımcılarından çıkan Sekiro: Shadows Die Twice zaten yılın en iyi oyunu ödülü alan oyun oldu. Oyunun ambiyansı ve mekanikleri gereğinden fazla sürükleyici ama zorluğu yine FromSoftware yapımı olduğunu belli ediyor.


5- Star Wars: Battlefront II

Ee tabii ki bir tane de rekabetçi oyun koymazsak olmaz. Battlefront II her ne kadar EA’in pazarlama stratejisinden patlamış olsa da yapımcılar işlerini gayet güzel yapmış. Hem sürükleyici hem de çeşitli yapısıyla bu oyun kesinlikle bu listede olmalı çünkü oyun artık hem p2w değil hem de oyuna yeni güncellemeler gelmeye başladı bu sebeplerden bir şans daha verilmesi gerek.