Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Yaki ve Gangnamjin, Florida Mayhem’e transfer oldu

Yaki ve Gangnamjin, Florida Mayhem’e transfer oldu

Florida Mayhem, DPS ve support duosu Kim “Yaki” Jun-ki ile Gang “Gangnamjin” Nam-jin’i kadrosuna kattı. İkili, Contenders Korea şampiyonu RunAway takımından transfer edildi.

RunAway’in başarısında Yaki’nin DPS performansı kilit bir rol oynamıştı. Yaki daha önce New York Excelsior’un akademi takımı olan XL2’de de mücadele etmiş ve MVP Space’te iki yıl geçirmişti.

Gangnamjin ise 2018 yılından bu yana RunAway’de yer alıyor.  Oyuncu daha önce henüz OWL kurulmadan önce düzenlenen Road to APEX turnuvasında CTU’da mücadele etmişti. Gangnamjin, Ana ve Zenyatta oyunlarıyla tanınıyor.

İkilinin Mayhem’de yabancılık çekmeyeceğini de söylemek gerekiyor. Florida Mayhem ayrıca RunAway’in koçluk görevini üstlenen Kim “Kuki” Dae-kuk’u da transfer etti.

Daha önce tamamı Koreli oyunculardan oluşan bir kadro kurmak istediğini dile getiren Mayhem, son iki günde dört Koreli oyuncuyu transfer etti. Daha önce iletişim problemi yaşayan Mayhem’in birbiriyle oynayan oyuncuları transfer etmesi ise bu problemi çözme adına attığı önemli adımlardan birisi olarak gözüküyor.