Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Worlds 2019’da Pro View sürprizi

Worlds 2019’da Pro View sürprizi

Espor sevelerin merakla beklediği yarın temsilcimiz Royal Youth'un da bulunduğu Play-in aşaması ile birlikte başlıyor. Worlds heyecanı yavaş yavaş hissedilirken Worlds'ün başlamasına günler kala duyurulan Pro View de heyecanı zirveye çıkarmış durumda. Peki, dileyenlerin LoL istemcisinden 1820 RP karşılığında satın alabileceği Pro View bize neler sunuyor?

Çoklu Görünüm: Canlı maçlar ve tekrarlar sırasında en fazla dört senkronize yayını (bakış açısı veya ana etkinlik yayınları) aynı anda izleyebileceksiniz.
Gelişmiş Zaman Çizelgesi: Skorlar, kule yıkmalar ve diğer havalı hareketlerin tümü zaman çizelgesinde işaretli olacak. İşarete tıklamak sizi doğrudan maçın o anına götürecek.
Arkadaşlarınla İzle: Özel Pro View URL’sini paylaşarak zaman çizelgenizi arkadaşlarınızın satın aldıklarıyla senkronize edebileceksiniz.

Bütün Pro View özelliklerini hem canlı maçlarda hem de kayıtlarda kullanabileceksiniz. Ayrıca Pro View, Worlds ile sınırlı kalmıyor. Satın alırsanız 1 Ocak 2020'ye kadar sürecek olan Pro Vİew, Worlds'ün yanı sıra 2019 LCS Yaz Mevsimi, 2019 LEC Yaz Mevsimi ve 2019 LCK Playoff gibi lig aşamalarında da size bu özellikleri sağlayacak. Maçları watch.tr.lolesports.com üzerinden takip edebilir, Pro View'i de yazının başında belirttiğim gibi LoL İstemcisi üzerinden 1820 RP karşılığında satın alabilirsiniz. Keyifli Seyirler!