Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Witcher’ın yeni fragmanı geliyor!

Witcher’ın yeni fragmanı geliyor!

Kitaptan oyuna, oyundan diziye uyarlanan Witcher‘ın geçtiğimiz aylarda bir seri olarak çekildiği duyurulmuştu. Çıkan fragmanlar ve açıklanan öykü kurgusunun ardından uzun bir süredir fotoğraf dışında herhangi bir bilgi paylaşılmamıştı. Fakat gelen son haberlere göre yakında daha uzun ve detaylı 2 adet fragman yayınlanacak.

 

San Diego Comic-Con’dan sonra çok fazla haber alamadığımız Witcher’ın şimdi ki durağı Lucca Comics olacak ve fragman galası yapılacak. Avrupa’nın en büyük çizgi roman-sanat etkinliği olarak adlandırılan Lucca Comics, İtalyanın Lucca kentinde 30 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Etkinliğe en çok damga vuracak olay tartışmasız Witcher diyebiliriz.

 

 

1 Kasım tarihinde de kostüm tasarımcısı Tim Aslam’ın dizi içerisinden kostümleri tanıtması bekleniyor. Witcher hayranlarını heyecanlandıran bu gelişmeler bakalım ilk izlenimin ardından nasıl tepkiler alacak bekleyip göreceğiz.

 

Kasım ayında da yaptığı etkinlik ve şovlarla adından sıkça söz ettirecek Witcher’ın Netflix üzerinden resmi çıkış tarihi ise 17 Aralık 2019 olarak belirlendi. Dizi oyunculardan Royce Pierreson ise yapımın Game of Thrones ile karşılaştırılmaması gerektiğini söylemişti.