Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri WaenA, Team Aurora’ya transfer oldu!

WaenA, Team Aurora’ya transfer oldu!

Mevsim başında Dark Passage’dan ayrılıp herhangi bir takımla anlaşmayan orta koridor WaenA, Team Aurora’ya transfer oldu.

Yaz Mevsimi’ne Madly, Chosen, Bendix, Black, Sparz beşlisiyle başlayan Aurora, haftalar geçtikçe orman ve alt koridorda değişikliklere gitti. İlk olarak Black emekliye ayrıldığını açıkladı ve yerine yedek nişancı Rhioni geldi. Orman içinse Kituruken transfer edildi. Aurora’nın kötü gidişatı devam ederken bir hamle de haritanın orta kısmına yapıldı. Mevsim başında herhangi bir takımla anlaşmayan WaenA, Team Aurora’ya transfer oldu.

1907 Fenerbahçe Espor’da geçirdiği süre zarfında Frozen’ın arkasında oyunu öğrenme fırsatı yakalayan WaenA, geçtiğimiz mevsim Dark Passage ile gayet iyi performanslar sergiledi. DP’nin Yaz Mevsimi başında Ksaez’i transfer etmesiyle takımdan ayrılan genç isim başka bir takımlar anlaşmaya varmamıştı. WaenA’nın Avrupa’daki yerel lig takımlarına transfer olabileceği konuşuluyordu fakat bu da gerçekleşmedi.

Bu transferle birlikte Aurora’nın gelecek haftalarda Vadi’ye Madly, Kituruken, WaenA, Rhioni ve Sparz beşlisiyle inmesi bekleniyor.