Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Flank Fantezi Ligi’nde takımına kimi transfer etmelisin: 4.Hafta

Flank Fantezi Ligi’nde takımına kimi transfer etmelisin: 4.Hafta

VFŞL'de 4. hafta heyecanının başlamasına az bir süre kaldı. Flank Fantezi Ligi'nde kadrolar kilitlenmeden tüyolarımızı duymak ister misin? Cevabın evet ise doğru yerdesin!

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi'nde 4. hafta heyecanı cumartesi günü başlayacak. Haftanın en önemli ve en çekişmeli geçeceğini düşündüğümüz karşılaşma, lider Beşiktaş Esports ve Koreli transferleriyle son haftaya damga vura Papara SuperMassive arasındaki mücadele olacak gibi. KaKAO ve Snowflower ile oyununu bambaşka bir seviyeye taşıyan SuperMassive, namağlup tek takım Beşiktaş Esports. Şimdiden mücadelenin bir hayli zevkli geçeceğini söylemek mümkün. Gelin, bu hafta Flank Fantezi Ligi'nde sizlere bol bol puan kazandıracak o maç ve o isme yakından bakalım!

Beşiktaş Esports

Sezon başında kurulan kadroyla eleştiri oklarının hedefi olan, Vadi'deki performansıyla ise herkese tokat gibi bir cevap vermeyi başaran Beşiktaş Esports, bu mevsimin açık ara en flaş takımı. Elramir önderliğinde harika performanslar sergileyen ekip üst koridordan desteğe her koridorda doğru transferleri yapmış gibi gözüküyor. Beşiktaş'ın oyun içinde en iyi yaptığı işlerden biri doğru zamanda doğru hamleyi bulabilmek. Orta koridorda Ekko'nun yer aldığı kompozisyonları iyi oynayan ekip buna göre savaşıp buna göre objektif kontrolü sağlıyor.

Papara SuperMassive

İlk haftalarda akademi kadrosuyla oynayan SuperMassive, KaKAO, Snowflwoer ve GBM'in gelişiyle as kadrosuna döndü. KAdronun uzun süreler antrenman yapma fırsatı olmadı ancak buna rağmen oyun bilgileriyle ne kadar uyumlu olduklarını gösterdiler. Zeitnot ve Snowflower'ın uyumunu geçtiğimiz senelerden biliyorduk. Bolulu zaman zaman hatalar yapsa da Armut ve KaKAO'nun performansları da bir hayli sağlam gözüküyor. SuperMassive her hafta oyununu geliştirirse, ligdeki diğer takımların işi bir hayli zor olacak gibi.

Zeitnot

Kış Mevsimi'nde beklentilerin ve kendi kalitesinin bir hayli altında kalan Zeitnot, Snowflower'ın dönüşüyle kendine gelmiş. Geçtiğimiz hafta oynanan iki maçta da skor vermeyen isim 30 KDA ile muazzam bir performans sergiledi. Savaşlarda aldığı pozisyonlarla maçın kaderini değiştirebilecek hamleler yapan nişancı bu performansını sürdürürse geçtiğimiz mevsim bir hayli tartışılan "en iyi" unvanını geri alabilir. Zeitnot'un gelecek hafta oynanacak mücadelelerde bu performansını sürdüreceğini ve Flank Fantezi Ligi'nde bol bol puan kazandıracağını söylemek mümkün!