Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VALORANT’a bir yıl içerisinde 6 yeni ajan eklenecek

VALORANT’a bir yıl içerisinde 6 yeni ajan eklenecek

2 Haziran’da çıkışını gerçekleştiren Riot Games’in FPS oyunu VALORANT’ın gelecek planlarının bazıları belli oldu. Oyunculara müjde, yeni ajanlar yolda!

2 aylık kapalı beta sürecini geri bıraktıktan sonra 2 Haziran’da resmi olarak çıkışını gerçekleştiren VALORANT, oyuncuların odak noktası haline gelmeye başladı. Oyun her ne kadar resmi olarak çıkış yapsa da henüz çok yeni ve eksiklikleri var. Bunların başında da ajan sayısının azlığı geliyor.

Oyunun en yeni ajanı Reyna, oyunun çıkışıyla birlikte karşımıza çıkmıştı ve kapalı betanın ardından oyuna eklenen ilk ajandı. Dün VALORANT’ın resmi Twitter hesabında bir video yayımlandı. Bu videoda gelecek için planlarını anlatan oyunun yöneticisi Riot SuperCake, VALORANT’a bu yıl içerisinde 6 yeni ajan daha ekleyeceklerini açıkladı.

Riot SuperCake’in açıklamalarına göre, oyunda bir yıl içerisinde 2 farklı bölüm olacak ve toplamda 6 farklı perde bulunacak. Her perde ise 2 ay uzunluğunda olacak. Bütün perdelerin başında ise yeni bir ajan oyuna eklenecek. Yine de oyuncuların geri dönüşüne göre bu sayı artıp azalabilir.