Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VALORANT’a Battle Pass sisteminin ekleneceği açıklandı!

VALORANT’a Battle Pass sisteminin ekleneceği açıklandı!

VALORANT’ın çıkış yapmasına 12 saatten az bir süre kaldı ancak her geçen zamanda oyunla ilgili yeni bilgiler geliyor. ESPN Esports kanalında canlı yayına katılan oyunun yöneticileri, Battle Pass sisteminin oyunda bulunacağını duyurdu! Battle Pass'in fiyatı ise 10 dolar olacak. Oyun bütün bölgelere açıldıktan kısa bir süre sonra bilet sistemi aktif hale gelecek.

Bunun yanı sıra oyunda bazı değişiklikler de olacak. Battle Pass içerik anlamında oyuna yoğunluk katacak olsa da teknik ve oynanış anlamda da geliştirmeler var. Herkesin beklediğin FPS iyileştirmeleri yapıldığı ve her geçen gün bunun daha iyi olacağı belirtildi.

Geride bıraktığımız süre içerisinde oyuna yeni bir ajan ve harita ekleneceği duyurulmuştu. Bunun yanı sıra normal oynanıştan çok daha hızlı olacak yeni bir oyun modu da VALORANT’a eklenecek. İsminin ne olduğu henüz söylenmedi.

Kapalı betada herkesin şikayet ettiği ve ısrarla istediği Solo/Duo modu ise ne yazık ki olmayacak. İlerleyen zamanlar için kesin konuşulmasa da açıklamalar bu ihtimalin oldukça düşük olduğunu belirtir nitelikteydi.

VALORANT’ın çıkışının çok kısa bir süre sonra, oyuna teslim ol butonu ekleneceği açıklandı. Artık 4v5, 3v5 oyunları oynamak zorunda olmayacaksınız. Arayüzde de farklılık olacağını söyleyen yöneticiler, izleme moduyla ilgili de geliştirmeler yapıldığını ve ileride çok daha iyi olacağını belirtti.