Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Upset, LPL’e transfer olabilir!

Upset, LPL’e transfer olabilir!

Dedikodulara göre son olarak Origen forması giyen Upset, LPL temsilcisi Invictus Gaming'e transfer olabilir.

Savaşa dayalı oyun planıyla ön plana çıkan LPL, son yılların en başarılı League of Legends bölgesi olarak ön plana çıkıyor. Oynadıkları oyun ve oyuncuların bireysel yetenekleri diğer bölgelere göre daha iyi gözüküyor. Bunun cevabını, Worlds 2020 mücadelelerinin ardından daha rahat bir şekilde verebileceğiz. Diğer bölgelerden oyunculara pek sıcak bakmayan LPL temsilcileri yabancı tercihlerini Asya doğumlu oyunculardan yana kullanıyor fakat gelecek sezonu ilgilendiren önemli bir haber var. Son olarak Origen forması giyen nişancı Upset, LPL takımı Invictus Gaming'e transfer olabilir.

Worlds'ü kazandıktan sonra bir türlü eski günlerine dönemeyen IG, gelecek sezon için bomba etkisi yaratacak bir transferi kovalıyor. Origen forması giyen nişancı Upset ile görüşmede olan ekip, Twitter'daki dedikoduya göre oyuncunun antrenman ve maç videolarını istemiş. Verdiği doğru bilgilerle bilinen LEC_Wooloo hesabı geçtiğimiz gün bir mesajlaşma görüntüsü paylaştı. Bu görüntüde Upset'in videolarının IG menajerine ulaştırılmak istendiği okunuyor. Mesajları görselde bulabilirsiniz.

Daha önce Rekkles'ın LPL'e gidebileceği konuşulmuştu ancak bu transfer gerçekleşmedi. Bakalım Upset bunu başarabilecek mi?