Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Cabochard, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Cabochard, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Team Vitality'nin Fransız üst koridoru Cabochard, ilerleyen günlerde takımıyla olan sözleşmesinin sona ereceğini ve gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Team Vitality'de bir devir kapanıyor. Takım ilk olarak 2016 Bahar Mevsimi'nde Vadi'ye ineceğini duyurduğunda kadroda Cabochard,  Shook, Nukeduck, Hjarnan ve KaSing vardı. 2016'dan bu yana Hiçbir mevsimi kaçırmadan Vitality forması giyen Cabochard önümüzdeki günlerde takımdan ayrılacak gibi gözüküyor.

Uzun süredir sahneden yer alan Cabochard, Ninjas In Pyjamas'ta gösterdiği performansın ardından LEC takımlarının ilgisini çekti ve o dönemin güçlü takımlarından Gambit Esports ile anlaştı. Gambit beklentilerin altında kaldı ve 2016'da Team Vitality'ye transfer olan üst koridor burada Nukeduck, GBM, Jiizuke ve Mowgli gibi önemli oyuncularla beraber oynadı. 2018'de ligi 3. sırada tamamlayan ekip Worlds'e katıldı.

Team Vitality'nin değişilmezleri arasında yer alan ismin bir sonraki durağının neresi olacağı merak ediliyor. Cabo muhtemelen LEC'de kalacaktır.