Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Ünlü esporculardan TBF 2018 tahminleri

Ünlü esporculardan TBF 2018 tahminleri

Flank Esports sordu, ünlü esporcular yanıtladı. Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’ne damgasını vurmuş oyunculara TBF tahminlerini sorduk. Gelin hep beraber verdiklere cevaplara bakalım.

İrfan “Armut” Tükek:
Royal Bandits 3-2 kazanır. Açıklaması zor, Supermassive yenecek diye hissediyorum ama Royal Bandits kazansın istiyorum.

Serkan “LongB” Ülkücü:
3-0 ya da 3-1 Royal Bandits kazanır. Royal Bandits ortamı hem oyun içinde hem oyun dışında daha iyi geçiniyor ama Supermassive’de öyle olduğunu düşünmüyorum. Supermassive çok kendine güvenilir oynar Royal Bandits de bunu cezalandırır.

Volkan “Hades” Dinçer:
3-2 biter ama kim kazanır bilmiyorum iki takım da çok eşit net bir cevabım yok.

Marcus “Blumigan” Blom:
3-1 Royal Bandits kazanır. Broken Blade, Fabfab’dan tek başına 4 skor alır.

Dan “Godbro” Van Vo:
3-1 Royal Bandits’in kazanmasını istiyorum.

Ege Acar “Padden” Koparal:
Gönlüm SUP’tan yana fakat RB daha güçlü gözüküyor. Tahmin etmesi çok zor ama SUP geçirdikleri sürede rakibinin oyun tarzını anlayıp ona göre hazırlık yaptılar ise SUP’un kazanabileceğini düşünüyorum aksi takdirde RB kazanacaktır.

Gökhan “Madness” Uçar:
Royal Bandits ne kadar ligde Supermassive’i yense de finallerde Supermassive farklı oynuyor ve lig içinde yaptıkları hataları finale kadar olan süreçte kapattıklarını düşünüyorum. Çok çekişmeli bir seri geçeceği kesin ama Supermassive’in kazanmasını bekliyorum.

Berk “Mojito” Kocaman:
Supermassive’in bu sefer laneti kırıp kazanacağını düşünüyorum. Skor tahmini yapması zor ama 3-1 veya 3-2 olacaktır

Fatih “Luger” Güven:
TBF Royal Bandits’in. 3-2 kazanırlar.

Mustafa Berk “Ruvelius” Baraklı:
Royal Bandits kadro olarak daha yetenekli gözüküyor. Supermassive daha tecrübeli ve oyun içi iletişimleri daha güçlü. İlk oyunda Supermassive sorun yaşamazsa 3-1 kazanırlar.

Emin “Only35” Aydın:
Normal ligde alınan maçların pek bir önemi yok Sup’un ciddi bir şekilde hazırlandığını düşünüyorum o yüzden 3-1 Supermassive kazanır.

Atakan “Crystal” Aydın:
Alt koridor eşleşmesinde Supermassive bana kalırsa daha üstün. Orman ve orta koridor eşleşmelerini eşit seviyede görüyorum. İlginç olacak fakat üst koridorda fark yaratıp oyuna ekstra etki yapan tarafın seriyi kazanacağını düşünüyorum. Yine de skor vermem gerekirse Sup – 3 Rbe – 2.

Kaan “Elwind” Atıcı:
Kim kazanır bilemiyorum %50 %50 olarak görüyorum gününde olan kazanır.

BAU.SuperMassive Esports ile Royal Bandits arasında oynanacak olan 2018 Türkiye Büyük Finali 16 Eylül günü 13:45’ten itibaren Flank Esprots’ta! Sizin favoriniz kim yorumlara bekliyoruz!