Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Temsilcimiz looking4org, VALORANT Europe 1K turnuvasında şampiyonluğa ulaştı

Temsilcimiz looking4org, VALORANT Europe 1K turnuvasında şampiyonluğa ulaştı

D2 Esports tarafından düzenlenen VALORANT Europe 1k turnuvası dün sonlandı. Temsilcimiz looking4org, şampiyonluğa ulaşarak $700’ın ve 5 adet Razer Kraken Tournament Edition kulaklıkların sahibi oldu.

Organizasyon 18-19 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen elemeler ile başladı. 56 takımın katıldığı elemelerde ilk sekize kalan takımlar ana turnuvada yer almaya hak kazandı. Razer sponsorluğundaki turnuva, çift eleme usulü oynandı.

Final maçı hariç bütün maçlar BO1 oynandı. Temsilcimiz looking4org, Lunaris, Quickmath ve LULw takımları karşısında galibiyetlere ulaşarak finale yükseldi. BO3 şeklinde oynanan final serisindeki rakipleri, upper bracket finalinde yendikleri LULw oldu.

Final serisi Haven, Split ve Bind haritalarında oynandı. İlk harita olan Haven’ı 13-6 kaybeden temsilcimiz, Split’i 13-11, Bind haritasını ise 13-4 kazanarak şampiyonluğa ulaştı. Turnuvanın en değerli oyuncusu ise looking4org’tan Toronto seçildi. Flank Esports olarak oyuncuları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz!

looking4org kadrosu:

  • pAura
  • Mavera
  • Turko
  • Toronto
  • XiSTOU