Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri BIG, VALORANT kadrosunu duyurdu

BIG, VALORANT kadrosunu duyurdu

FPS sahnesinin en önemli espor kulüplerinden biri olan Alman merkezli BIG, VALORANT’a giriş yaptığını duyurdu. Takım şimdilik ilk 3 oyuncusunu açıkladı. Duyuru, takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapıldı.

Her geçen gün önemli espor takımlarının VALORANT kadrolarını duyurduğunu görüyoruz. BIG de bu trene katılanlardan biri oldu. Açıklanan 3 kişilik kadroda ise Counter-Strike sevenlerin çok yakından tanıdığı bir isim var: “gob b”

Alman CS:GO’sunun önde gelen oyuncularından biri olan gob b, çeşitli Avrupa takımlarıyla başarıdan başarıya koşmuştu. Son olarak uzun dönem BIG forması giyen oyuncu, takımın kötü gidişatının ardından emekli olmuş ve takımın CS:GO organizasyonunun başına geçmişti.

Takımın diğer üyesi ise Team zonixx de gob b ile beraber oynayan alexRr. Kadroya son olarak ve sonradan eklenen bir diğer isim AslaN oldu. Türk-Alman asıllı oyuncu, Call of Duty 2 ve Battalion 94 gibi oyunlarda ismini duyurmuş, VALORANT’ın çıkışıyla birlikte odağını buraya aktarmış ve VALORANDO takımıyla çeşitli turnuvalara katılmıştı.

BIG kadrosu:

  • Fatih "gob b" Dayik
  •  Alexander "alexRr" Frisch
  •  Ceyhun "AslaN" Aslan

Takımın ilk turnuvası 31 Temmuz’da başlayacak olan Mandatory.gg Cup olacak.