Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Team SoloMid ormancısını buldu

Team SoloMid ormancısını buldu

Son olarak OpTic Gaming bünyesinde bulunan yetenekli ormancı Joshua “Dardoch” Hartnett, ESPN’in haberine göre Team SoloMid’e transfer oluyor. Takım, oyuncunun Immortals’tan bonservisini satın aldı.

TSM’in sezon arasını oldukça yoğun bir şekilde geçirdiğini söylemek mümkün. Destek rolündeki oyuncusu Smoothie ile CLG’nin desteği Biofrost’u takas eden organizasyon, Splyce’ın yıldız nişancısı Kobbe’yi takıma katmış, üst koridordaki temsilcimiz Broken Blade’i de elinde tutmuştu. Takım ayrıca Bjergsen ile de sözleşme uzattı.

Tıpkı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da TSM orman rolünde problemler yaşadı. Akaadian ile sezona başlamasına rağmen sonradan Grig ile Vadi’ye inen ekip, playoffları ise sürpriz bir kararla Spica ile tamamlamıştı. Organizasyonun ormancı pozisyonda sürekli olarak problem yaşaması ise hayranların takımdaki bu rolü “Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü”ne benzetmesine yol açmıştı.

İstikrarlı bir ormancı olmadığı takdirde TSM hiçbir zaman başarı elde edemedi. Geçtiğimiz yıl kadrosunda önemli yetenekler barındıran ekip, Akaadian’ın performansından dolayı bir türlü ritmini tutturamadı.

Dardoch aslında tam da TSM’in aradığı ormancı profilinde bir oyuncu. Yetenekli ormancının geçmişinde toksiklik olsa da Bjergsen ve Kobbe gibi tecrübeli oyuncular etrafında varken bu problemlerin ortaya çıkmaması bekleniyor. TSM’in dedikodulara göre 2020 Bahar Mevsimi kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Broken Blade
  • Orman: Dardoch
  • Orta koridor: Bjergsen
  • Alt koridor: Kobbe
  • Destek: Biofrost