Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Team SoloMid 2020 kadrosunu resmen duyurdu

Team SoloMid 2020 kadrosunu resmen duyurdu

Sezon arası transfer dönemini yoğun bir şekilde geçiren Team SoloMid, 2020 yılı için oluşturduğu kadroyu resmen duyurdu.

Daha önce de belirtildiği üzere takımın orman rolünü yetenekli oyuncu Joshua “Dardoch” Hartnett üstlenirken alt koridorunda ekibin LEC’den transfer ettiği Kasper “Kobbe” Kobberup ve destek oyuncusu Vincent “Biofrost” Wang yer alacak. Takımın yıldızı Bjergsen ve üst koridordaki temsilcimiz BrokenBlade önümüzdeki yıl da TSM forması giymeye devam edecek.

TSM ayrıca Akademi takımı için de genç yetenekleri topladı. Ekibin üst koridorunda daha önce OpTic Gaming forması giyen Dhokla yer alacak ve ormanda Spica, orta koridorda Evolved, alt koridorda ise Lost-Treatz ikilisi oynayacak.

TSM’in koç kadrosunda da birkaç değişiklik bulunuyor. Peter Zhang koç kadrosunun başına geçerken Lustboy stratejik koç olarak ekipte yer alacak.

Takım önümüzdeki günlerde Şangay’a bootcamp için gidecek. Kurulan yeni kadro geçtiğimiz yıla göre daha iyi gözükse de hayranlar takımın aynı problemleri tekrar yaşamasından korkuyor. Ekibin neler yapabileceğini hep beraber bekleyip göreceğiz.