Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Team Liquid, Doublelift’i göndermek istiyor!

Team Liquid, Doublelift’i göndermek istiyor!

Travis Gafford'ın haberine göre Team Liquid Doublelift ile yolları ayırmak istiyor. Gafford, TL'in tecrübeli nişancının kontratını takaslayacağını duyurdu.

Team Liquid 2020 sezonuna kötü bir başlangıç yaptı. Avrupalı ormancısının yaşadığı vize sorunlarının yanında takım içinde çıkan anlaşmazlıklar performansı negatif yönde etkiledi. Doublelift'in bireysel performansı da sorgulanan bir başka nokta oldu. Bir ara yedeğe çekildi ve yerini akademi nişancısına bıraktı. Travis Gafford'ın haberine göre TL, 2020 Yaz Mevsimi'nden önce tecrübeli nişancıyı takaslamak istiyor.

Uzun soluklu kariyerinde birçok başarı elde eden Doublelift LCS'in en iyi nişancılarından biri olarak gösteriliyor. Son 2 yıldır Team Liquid bünyesinde yer alan isim 4 mevsimi de şampiyon tamamlayarak takımıyla MSI Finali de gördü. Doublelift'in Çin ve Kore dışında herhangi bir ligde takım bulamaması gibi bir ihtimal olmadığını düşünüyoruz. Tabii oyuncunun LCS'te kalması muhtemel.

TL'in bu sezonki kötü performansının ardından ilk değişikliğini nişancı pozisyonunda yapması bekleniyor. Bakalım ünlü gazeteci Travis Gafford'ın aldığı duyumlar gerçekleşecek mi?