Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Team Aurora kadrosunda değişikliğe gitti!

Team Aurora kadrosunda değişikliğe gitti!

Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Team Aurora, kadrosunda bir kez daha değişikliğe gitme kararı aldı.

Sezona iki yabancıyla başlayan ekip ilk haftalarda uyum sorunları yaşadı. Yabancı oyuncuların alışma süreci beklenilen gibi gerçekleşmedi ve aynı zaman Türk oyuncular da bu ikiliyle iyi bir sinerji yakalayamadı. Bunun üstüne hemen kadro değişikliğine giden ekip ormana Anduril ve orta koridora SunShine'ı transfer etti. Son açıklamaya göre SunShine kendi isteğiyle takımdan ayrıldı ve Aurora'nın yeni orta koridoru Berkan oldu.

Lige iyi bir başlangıç yapamayan Aurora ilk iki haftada galibiyet alamadı ve yabancı oyuncuları Kamil ve Eden'la yolları ayırma kararı verdi. Üçüncü haftada yerli oyuncular Anduril ve SunShine ile Vadi'ye inen ekip beklenen sinerjiyi yine yakalayamadı. Tabii bu oyuncuların birbirlerine alışmaları için biraz zaman geçmesi gerekiyordu fakat SunShine takımdan ayrılmaya karar verdi ve karşılıklı anlaşarak yollar ayrıldı. Bu ayrılığın ardından orta koridor arayışına giren Team Aurora, Berkan ile anlaştı.

Twitch üzerinden yaptığı yayınlarıyla tanınan Berkan muazzam bir Anivia oyuncusu. Anivia'nın haricinde şampiyon havuzu değerlendirildiğinde çok dar olduğu söylenemez. Froggen tarzı bir oyuncu desek yanlış olmaz. Berkan bu hafta Şampiyonluk Ligi'nde Vadi'ye inecek. Bakalım Team Aurora bu hafta neler yapacak?