Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri TBF 2019 Biletleri Satışa çıkıyor

TBF 2019 Biletleri Satışa çıkıyor

VFŞL’de lig aşamasının sonuna geldik. 31 Ağustos’ta Riot Games Espor Sahnesi’nde oynanacak olan TBF’nin biletleri 8 Ağustos saat 16:00’da satışa sunulacak. Fiyatları 40 TL olarak belirlenen biletleri BILETİX üzerinden satın alabileceksiniz.

Riot Games Espor Sahnesi’nin kapıları saat 13.00’da açılacak ve 15.00’deki açılış şovunun ardından maçlar başlayacak. Her ne kadar kapılar saat 13.00’de açılacak olsa da sahnenin yanında kurulacak olan festival alanında etkinlikler 11:00’den itibaren başlayacak. LoL dünyasının tanıdık yüzleri, 1’e 1 alanı ve ödüllü yarışmalar festival alanında sizi bekliyor olacak. 

Bunların yanında TBF gününe özel indirimlerden Watergarden’ın farklı noktalarında faydalanabileceksiniz. 

TBF Sihirdar Durağı

Watergarden’da açılacak olan Sihirdar Durağı ile TBF heyecanı tüm haftaya yayılacak. 24-30 Ağustos tarihleri arasında Sihirdar Durağı, ödüllü turnuvalardan söyleşilere kadar birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Mevsimin en iyi takımı, 31 Ağustos Cumartesi günü düzenlenecek Türkiye Büyük Finali’nde belli olacak ve kazanan takım, Avrupa’da düzenlenecek olan Worlds 2019’a katılmaya hak kazanacak.