Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Mypleasure emekli oldu

Mypleasure emekli oldu

Ormancı rolünde oynayan Mypleasure emekli olduğunu açıkladı.

Kariyerine nişancı olarak başlayan Mypleasure, geçtiğimiz mevsimde ormanda iyi performans sergilediğini söylerek rol değişikliği yapmıştı ve orman rolüne geçmişti.

Mypleasure, son olarak DP forması giymişti. DP kötü gidişi durdurmak için Naru ve Mypleasure'ı transfer ettiğini duyurmuştu. Ancak bu transferlerin ardından Mypleasure bekleneni veremedi ve kısa sürecin ardından takımdan ayrıldı. 1 hafta Kituruken ile devam eden DP, sonrasında takımın efsane isimlerinden Crystal'ı kadrosuna katmıştı.

Mypleasure kariyerine Open Mid takımında başlamıştı. Takımda aynı zamanda Mayhem, JellyboNe, Ladon ve clayoffensive bulunuyordu. Takım, 2016 Yükselme Ligi çeyrek finalinde Imperial Esports'a 2-0 yenilerek turnuvaya veda etmişti. Daha sonra Team Turquality'e transfer olan Mypleasure, 2017 yılında yine Şampiyonluk Ligi'ne çıkmak için fırsat yakaladı ancak bu sefer karşılarına köklü ekiplerden DP çıktı. TT'de beklediğini bulamayan oyuncu, dönemin takımlarından Team Cappadocia'ya nişancı olarak transfer oldu. Yükselme Ligi'nde takımıyla beşinci oldu ve yine bir ayrılık yaşandı.

2018 yılında Akademi Ligi'nin kurulmasıyla, Mypleasure'ın yeni durağı Doğuş Üni Aurora Akademi takımı oldu. O dönem takımda Mypleasure, padden ve Pogue ile birlikte 3 nişancı bulunuyordu. Takımda bir kere nişancı pozisyonunda oynayan Mypleasure, Mojito'nun ceza almasıyla birlikte orman rolüne geçiş yaptı.
Ardından as takıma yükseldi. Lee Sin oyunlarıyla adından söz ettiren Mypleasure, kariyerine ormancı olarak devam etti. Mevsimin sonunda Aurora'dan ayrılan Mypleasure, bir süre boşta kaldı. Sonrasında kısa bir süre DP forması giydi ve geçtiğimiz günlerde emekli olduğunu açıkladı. Yayınlara başlayacağını açıklayan
Mypleasure'ın açıklaması şu şekilde