Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Tarihe damga vurmuş 5 LoL klibi

Tarihe damga vurmuş 5 LoL klibi

En beğenilen 5 LoL müziği

2010 yılından itibaren çıkarttığı mini kliplerle oyun sektörünün bu alandaki en iyi şirketlerinden olan Riot Games, geçen bunca yıllar içerisinde film tadında videolarını şarkılarla birleştiriyor. Gelin bu alanda tekrar butonunu basa basa eskittiğimiz bu kliplere bir göz atalım.

5-Pentakill: Mortal Reminder

Pentakill kostümleriyle beraber çıkan bu video 2 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya çıktı. Karthus Mordekaiser Olaf Sona Yorick köstümlerinin gösterimi olan bu video, Heavy Metal severler tarafından çokca konuşulup beğenilmişti. Bir Teemo köyünde geçen konser tadında ki klip bu listeye girmeyi kesinlikle hakediyor.

4-Varus: As We Fall

Güncellenen Varus'un tanıtıldığı klipte, son ana kadar her şey çok karmaşık gelse de mükemmel bi hikaye uyarlaması olmuş diyebiliriz.Ionia'da vurulan bir arkadaşını kurtarmaya çalışmasını tema olarak alan klip, efekleriyle adeta bir görsel şölen. Şarkının sözleri de eklenince tüylerimizi diken diken eden dakikalar yaşıyoruz.

3-K/DA-POP/STAR

Yükselen KPOP trendinden etkilenerek yapılan bu çalışmada ayrıca K/DA köstümleri de tanıtılmıştı. 200 milyon gibi bir izlenmeyle en üst izlenmeye sahip videolar arasında diyebiliriz. Worlds'de de ön plana çıkan ve canlı performansı yapılan şarkı 3.lüğü hakediyor.

2-Legends Never Die

2017 World Championship için hazırlanan videoda üç ana karakter üzerinden efsaneleşme konu ediliyor. Garen, Ashe ve Lee Sin'in yer aldığı video, efsaneler asla ölme mottosuyla Worlds'e bağlanıyor. 2017 yılında çıkan video ve şarkısı uzunca bir süre ilk numaralardaydı.

1-RISE

SSG Ambition'u konu alan video da, Worlds'e uzanan yolda karşısına çıkanları birer birer nasıl alt ettiği konu edilmiş. Gerek şarkısı gerek görsel olarak hala herkes tarafından 1 numara olarak kabul edilmekte. Faker'ın kendisini bezenmediğini söyleyip beğenmediği klip uzunca bir süre tartışma konusu olmuştu. Son sahnesine kadar heyecanın üst noktada olduğu klip birinciği kesinlikle hakediyor.