Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Tank, Talon Esports’a transfer oldu!

Tank, Talon Esports’a transfer oldu!

Son olarak Spear Gaming forması giyen Koreli orta koridor Tank, PCS temsilcisi Talon Esports'a transfer oldu.

2020 sezonuna Hanabi, River, Candy, Unified ve Kaiwing beşlisiyle giriş yapan Talon Esports, kağıt üstünde ligin en iddialı takımlarından biri olarak gösteriliyordu. Normal sezonda 13 galibiyet 5 mağlubiyet alan ekip 3. sırada geldi ve play-off'lara katılmaya hak kazandı. Play-off'larda ise oyuncu tecrübeleri ön plana çıktı ve Talon şampiyon olmayı başardı. Gelecek mevsim için kemik kadrosunu bozmamaya karar veren takım orta koridor derinliğini arttırmak için bir Koreli oyuncuyla daha anlaştı. Son olarak CK'de forma giyen Tank, kadroya dahil edildi.

Kariyerinin başında ülkesi Kore'de Peanut, Duke ve Cain gibi isimlerle beraner oynayan Tank, 2015 yılında Çin'e transfer oldu ve Snake Esports'ta 2 yıl geçirdi. Young Glory ve OnlyGam gibi organizasyonların çatısı altında yer aldıktan sonra ülkesine geri döndü ve bbq Olivers forması giydi. Son olarak Spear Gaming ile Vadi'ye indi.

Talon Esports'un gelecek mevsim orta koridorda tercih edebileceği iki tecrübeli oyuncu bulunuyor. Candy bir süredir Tayvan'da oynadığı için bölgenin bilinen oyuncularından. Bakalım Talon Esports gelecek mevsim hangi orta koridoru tercih edecek?

Photo Credit: Talon Esports