Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri “Sonic the Hedgehog” fragmanı yenilenen tasarımıyla karşımızda

“Sonic the Hedgehog” fragmanı yenilenen tasarımıyla karşımızda

Merakla beklenen Sonic the Hedgehog filminin Mayıs ayında yayınlanan ilk fragmanı hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. Özellikle karakterin özünden çok uzak olan tasarımı yoğun eleştiri almıştı. 

Yapımcı stüdyo Paramount Pictures, bu eleştirileri göz önünde bulundurarak filmin vizyona girmesine kısa bir süre kalmasına rağmen Sonic’in tasarımını tamamen değiştirme kararı almıştı. Bundan dolayı filmin vizyon tarihi yaklaşık 3 ay ertelendi. Sonic’in eski ve tasarımını merak edenler için:

Yapılan çalışmaların ardından Sonic’in çok daha gerçekçi bir görünüme kavuştuğunu söyleyebiliriz. İlk tasarımın aksine bu kez Sonic’in gözleri çok daha büyük ve birbirine daha yakın. Boyu biraz daha kısalan Sonic, tüm bu iyileştirmelerle beraber hayranlarının daha çok beğenisi kazanmış gibi gözüküyor. 

Sonic the Hedgehog filminde Sonic’i Ben Schwartz seslendiriyor. Ayrıca ünlü oyuncu Jim Carrey, onun ezeli düşmanı Dr. Robotnik olarak rol alıyor.

Başlangıçta 7 Kasım 2019’da vizyona girmesi planlanan Sonic the Hedgehog, gecikmeyle birlikte 14 Şubat 2020‘de ABD’de beyaz perdeye gelecek. Türkiye’de ise film 27 Mart 2020‘de vizyona girecek.