Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Son bilet Dark Passage’ın oldu!

Son bilet Dark Passage’ın oldu!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi'ni 8 galibiyet 10 mağlubiyet ile bitiren iki takım Beşiktaş ve Dark Passage mevsim finallerine katılmak için Espor Sahnesi'nde tiebreak maçı oynadı.

Son hafta öncesi Holyphoenix dışında akademi kadrosuyla oynamaya karar veren Beşiktaş takımı 9.hafta gösterdikleri iyi performansı tiebreak maçınada taşıdı. Maça çok hızlı başlayan Beşiktaş ilk 10 dakikada skor ve kule alarak maça çok iyi başladı. Dark Passage seçimleri dolayısıyla Ryze ve Vayne'in güçlenmesi için geç oyunu beklemek zorunda kaldı ve Beşiktaş'ın erken oyundaki hamleleri karşısında hiçbir varlık gösteremedi. 14.dakika bitmeden bütün dış kuleleri alan ve bütün kule barikatlarını alan Beşiktaş 15.dakikada 5 bin altın öne fırladı. 

Minyon dalgalarını kesemeyen ve rakibin baskısını itemeyen Dark Passage takımı adeta Beşiktaş'ın hamleleri karşısında seyirci kaldı.

Maç ilerledikçe üst ve alt koridorda ayrık ittirmeye başlayan Ragner takımını ayağa kaldırdı ve aldığı 3 kule ve skorlarla birlikte momentumu Dark Passage tarafına çevirdi. Beşiktaş'ın Baron denemesine müthiş bir cevap veren Dark Passage hem rakibini katletti hem de Baron'u almayı başardı. Dark Passage'ın scale olmasıyla birlikte adeta Beşiktaş takım savaşlarında çaresiz kaldı ve maçı yavaş yavaş kaybetme noktasına geldi. Vayne ve Ryze'ın 3 eşya olması sonrası hiçbir varlık gösteremeyen Beşiktaş karşısında Dark Passage galip gelmeyi başardı!

Ragner erken oyunda takımını maçta tutarak ve takım savaşlarında yaptığı başarılı hamleler ile maçın oyuncusu seçildi.