Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri SK Gaming yeni sponsorlarını duyurdu

SK Gaming yeni sponsorlarını duyurdu

Alman organizasyonu SK Gaming, dünyaca ünlü spor giyim markası Nike ve online parakende mağaza 11teamsports ile anlaşma imzaladı.

Organizasyon, iki yeni partnerinin yıl boyunca forma ve ekipman koleksiyonu desteği sağlayacağını bildirdi.

Nike ve 11teamsports ikilisi 2020 senesi boyunca SK organizasyonunun destekçisi ve performans giyim sağlayıcısı olacağını duyurdu. Bu anlaşma hem Nike hem de 11teamsports markalarının ilk Alman espor firması keşfi. Bu keşif hakkında firma yetkilileri: “Bu anlaşma espor ekosistemi ve organizasyonla yapılmış küçük bir tadım. İlerleyen dönemlerde gerçekleşecek büyük bir birliktelik bizleri bekliyor.” dedi.

SK Gaming yöneticisi Alexander T. Müller, yaptıkları anlaşmalar hakkında: “ Takım logomuzun yanında dünyanın en büyüklerinin de yer alacak olması aşırı gurur verici. Partnerlerimizden biri olan Nike bize her adımımızda destek olacakken diğer bir partnerimiz 11teamsports bütün ürün ve formalarda bize destek olacak. Bu anlaşmalar bizi bir sonraki seviyeye taşıyacak.” dedi.

Anlaşmanın diğer ucundaki 11teamsports yöneticisi Dennis Schröder ise: SK Gaming gibi bir organizasyonla Nike firmasıyla birlikte iş birliği yapacak olmamız heyecan verici. Bu anlaşma bizim için Nike ile birlikte dünyaya açılmak için bir adım. Dünyanın en iyi spor giyim markası ve Almanya’nın en büyük organizasyonu ile birlikte büyük bir başarı elde edeceğimize inanıyorum.” dedi.

Diğer bir yandan Nike 2019 senesini espor anlamında boş geçmedi ve geçtiğimiz 12 ayda Vodofone Giants, T1, FURIA ve LPL ligi ile anlaşmalar yaptı.