Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sion karakterine ses veren Levent Ünsal aramızdan ayrıldı

Sion karakterine ses veren Levent Ünsal aramızdan ayrıldı

En popüler çevrim içi oyunlar denildiğinde özellikle PC tarafında akıllara gelen isimlerden olan League of Legends Türkiye Instagram sayfasından yeni bir gönderi paylaştı. Bildiğiniz gibi oyunun seslendirme konusundaki başarısı oyunun sevilmesinde en önemli etkenlerden birisi.

İşte, League of Legends Türkiye Instagram’dan yaptığı bir paylaşımla birlikte oyunun Sion karakterine ses veren Levent Ünsal'ın cumartesi akşamı bir kalp krizi sonucu aramızdan ayrıldığını duyurdu.

Tüm sevenlerine başsağlığı dileyen LoL Türkiye ekibi, ‘’Kalbimizde yaşamaya ve sesiyle Vadi'yi sarsmaya devam edecek.’’ notunu ekledi. 

Biz de Flank Esports olarak, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

League of Legends, Microsoft Windows ve macOS için Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir çevrim içi savaş arenası oyunu olarak biliniyor. 27 Ekim 2009 tarihinden beri oyuncuları bir araya getiren oyunun, 140’tan fazla oyun karakterine sahip olduğunu aktaralım.

LoL ,PC tarafında kullanıcıların karşısına çıkıyor olsa da yakın zaman içerisinde mobil tarafa da farklı bir versiyonu ile taşındığının altını çizelim. Espor müsabakalarının da sevilen oyunu  League of Legends birçok oyunseverin yıllardır favorisi konumunda da yer alıyor.