Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sina Afra’dan önemli açıklamalar

Sina Afra’dan önemli açıklamalar

1907 Fenerbahçe takım başkanı Sina Afra, Twitter hesabından 1907 Fenerbahçe Espor ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu!

Sözlerine geçtiğimiz sezon oldukça başarılı bir performans sergileyen oyuncularına teşekkür ederek başlayan Sina Afra: ”Yeni takım kadrosunu @fbespor üzerinden açıklamadan önce #VFŞL Kış Sezonu şampiyonu olan as takımı oyuncularımıza, Türkiye’nin ilk Akademi Ligi Şampiyonu takımımıza ve teknik ekibimize teşekkür etmek istiyorum. Hepimize rüya gibi bir split yaşattınız. Sağolun, varolun.” dedi.

MSI‘ın istedikleri gibi geçmediğini ve Türkiye‘ye ikinci slotu veremedikleri için üzgün olduğunu belirten Sina Afra, önlerindeki turnuvalara daha iyi hazırlanacaklarını söyledi.

Oyuncuların Ayrılıkları

Ruin, Kirei ve Japone‘nin takımdan ayrılması hakkında, ”Oyuncularımızın kariyerleri için iyi bir adım attıklarını düşünüyorum. Bizim açımızdan ticari anlamda güzel oldu.” dedi.

Öte yandan sosyal medyada büyük tepki alan takımın nişancısı Hades‘i savunan Sina Afra, kendisine güvendiğini ve gelecek sezon daha iyi olcağını belirtti.

Yeni Takım ve Yeni Hedefler

”Uzun vadeli hedefimiz, en yetenekli genç Türk oyuncuları çatımız altında geliştirmek. Bu strateji doğrultusunda önümüzdeki yaz sezonu için bir adım daha atmış olduk…” diyen Afra, akademi kadrosundan iki oyuncunun as takım rotasyonuna dahil edildiğini ve akademi kadrosuna yeni oyuncular ekleneceğini de söyledi.

Teknik Ekip 

Teknik kadro konusunda ise takım koçu Turkinat0r ile devam edileceğini açıkladı.

Açıklamaların tamamı için:

https://twitter.com/SinaAfra