Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendomsuz Pazartesi: Bilgi güçtür!

Sendomsuz Pazartesi: Bilgi güçtür!

Keyifli bir haftasonundan sonra işe ve okula adapte olmak hepimiz için en zor şey olabilir. Sorumluluk dolu bir haftaya başlarken patronunuzdan ya da öğretmeninizden gizlice ufak oyunlar oynamak size çok iyi gelebilir.(DENENDİ ONAYLANDI!) 

Boş vakitlerinizde veya mesai saatlerindeyseniz ve canınız çok sıkıldıysa bilginizi test etmek sizin için süper bir etkinlik olabilir. Genel kültür sosyal hayatımızda çok büyük bir role sahip. İşte sendromsuz bir pazartesi günü için size önerdiğimiz 3 bilgi dolu oyun!

1- Trivia Crack

130 milyondan fazla indirilen Trivia Crack’e günde 1 milyon soru yükleniyor. Ancak bir sorunun en az 100 kullanıcı tarafından onaylanması gerekiyor. Altı kategoride (Bilim, Eğlence, Sanat, Coğrafya, Spor ve Tarih) sorular geliyor ve karşılıklı veya grup halinde, arkadaşlarınla ya da hiç tanımadığın kişilerle yarışıyorsunuz. Bu eğlenceli oyunu şiddetle tavsiye ediyoruz.

2- QuizUp


 

En popüler bilgi yarışması olan QuizUp birçok kategoride genel kültür seviyenizi ölçmeye yönelik hazırlanmış olup rastgele karşınıza çıkan rakibinizle kıyasıya yarışmanıza olanak sağlıyor. QuizUp listemizdeki oyunlardan kesinlikle en yararlı olanı. Oyunda yüzlercesi arasından seçtiğiniz konu üzerinde bir rakip ile gelen soruları cevaplayarak yarışıyorsunuz. Sorulara daha kısa sürede ve en çok doğru cevap veren taraf kazanıyor.

3- Football Quiz: Football Trivia

Eğer dünya futboluna hakimim diyorsanız ve her lig hakkında her şeyi bildiğinizi düşünüyorsanız bu oyun tam sizlik. Dünya üzerindeki her ligden takım ve oyuncular hakkındaki sorular sadece şıklı olarak değil aynı zamanda size karışık olarak verilen harfler şeklinde de olabiliyor. 

Not: Bu oyunların hepsinin Türkçe dil desteği vardır.