Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Samsung Mount & Blade II: Bannerlord oyun kodlarını hediye ediyor

Samsung Mount & Blade II: Bannerlord oyun kodlarını hediye ediyor

Bir süredir özellikle ülkemizde en çok beklenen oyunlar arasında yer alan Türk yapımı Mount & Blade II: Bannerlord, bir süre önce piyasaya çıktı. Oyunun çıkmasından kısa bir süre sonra Samsung Türkiye'yi de kapsayan bir Steam oyun kodu kampanyası başlattığını duyurdu. 30 Mart tarihinde erken erişim ile birlikte TaleWorlds’ün resmi sitesinde ve Steam üzerinden karşımıza çıkmıştı. 

Oyun resmi paylaşımlarla Alpha ve Beta olarak iki farklı sürümde sunuluyor. Oyunun beta kısmında güncellemeler yapılıyor ve oyun içindeki sorunlar gideriliyor. Samsung Corona virüsü salgını sebebiyle evde vakit geçiren Mount & Blade II: Bannerlord severler için Steam oyun kodu kampanyasını başlattığını duyurdu. 

Peki oyun kampanyasına nasıl katılacaksınız? Samsung'da belirlenmiş SSD veya oyuncu monitörü satın alan kişilere Mount&Blade II: Bannerlord oyununun Steam kodu hediye ediliyor. Böylelikle oyunu satın almak için oyunseverlere bir olanak tanınıyor. 

Oyunun Steam’deki fiyat etiketinde 149,99 TL yazıyor. Söz konusu kampanyaya 30 Nisan'a kadar çevrim içi mağazalardan alışveriş yapanlar katılacak ve oyuna ücretsiz ulaşacak.