Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Şampiyonluk Ligi 3. Hafta 2. Gün maçları tamamlandı

Şampiyonluk Ligi 3. Hafta 2. Gün maçları tamamlandı

Günün ilk maçı Royal Bandits ile HWA Gaming arasında oynandı. HWA seçim yasaklamada Nunu, Karma ve Caitlyn tercihleri ile Achuu’nun çevresinde bir oyun kurarken RBE ise savaş başlatmaya yönelik tercihlerde bulundu. RBE maça hızlı başladı ve ikinci dakikada RBE Achuu skorunu aldı. HWA ise buna karşılık Holy skoru ile yanıt verdi. 37. dakikada RBE’nin, başlattığı savaşta karasız kalması HWA’nın karşı saldırı ile cezalandırıldı ve HWA ligdeki 3. galibiyetini aldı.

İkinci maç ise Team Galakticos ile YouthCrew arasında geçti. 10. dakikaya kadar Vadi’de sessizliğin hâkim olduğu oyunda YC’nin alt koridordaki baskınıyla j1mmy’yi stopwatch kullanmaya zorladılar fakat bu İlk Kan için yeterli olmadı. 24. dakikada GAL’ın üssüne giren YC Xico ile mevsimin ikinci galibiyetini aldı.

Günün üçüncü karşılaşmasında Dark Passage karşısında Aurora yer aldı. 24. dakikada DP’nin başlattığı savaşı lehine çeviren AUR 4 skor alarak oyunu bitirdi ve Vadi’den galibiyet ile ayrıldı.

Günün son karşılaşmasında ise SuperMassive eSports 1907 Fenerbahçe Esports ile karşı karşıya geldi. Erken oyunda yakaladığı avantajı orta oyunda rakibine kaptıran FB yeniden Baron pitinde yakalanınca GBM’in Chaser ve padden skorları maçın sonunu belirledi. Bu mağlubiyet ile FB zirve yarışından kopmuş oldu.