Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sadece 9.99’a muhteşem bir oyun ister misiniz?

Sadece 9.99’a muhteşem bir oyun ister misiniz?

Sadece 9.99’a muhteşem bir oyun ister misiniz?

 

Bütçe dostu, şeker tadında ucuz oyunları sizler için araştırıp bulduk. Her steam kütüphanesinde bulunması gereken ve gayet yüksek puan almış oyunlara bir göz atalım.

 

One Finder Death Punch – 9.99 TL

İndie dünyasının çöp adam şeklinde bir kung-fu ustasına ihtiyacı vardı. Bu boşluğu da en güzel dolduran oyun tartışmasız  “One Finger Death Punch” oldu. Neredeyse en yüksek beğenilme oranına sahip olan oyun, uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. 250’den fazla bölüm, 13 farklı mod ve 3 zorluk seviyesi bulunan oyun herkese uygun. Ayrıca tüm bu serüven boyunca 21 farklı yetenekli savaşçı bizlere eşlik ediyor.

Oyunu en öne çıkaran özellik her vuruşunuzu hissedebilmeniz. AAA oyunlarda bile bazen eksik kalan vuruş hissi, bu oyunda kemiklerinizi bile sızlatacak cinsten.

 

Super Hexagon  – 6TL

Zorluk seviyesi neredeyse imkansıza yakın olan bu oyun, muhtemelen 5 10 dakika sonra size rage geçirtecek cinsten. Ama hem hipnoz olup hem de biraz dayanabilirseniz gerçekten alışıyorsunuz. Amacınız ise üzerinize doğru gelen altıgen şeklindeki cisimlerin boşluklarından geçebilmek. Şimdiden size iyi eğlenceler…

 

The Binding of Isaac – 10TL

Isaac’in annesi ona olan inancını kanıtlaması için kurban isteyen Tanrı’nın sesini duymaya başladığında, Isaac bodruma kaçtı ve orada meczup düşmanlarla, kayıp kardeşleriyle, korkularıyla ve en sonunda annesiyle yüzleşti.

The Binding of Isaac Rogue-benzeri öğelere sahip, rastgele oluşturulan bölümlerden oluşan bir aksiyon RYO’dur. Oyuncular Isaac’e yolculuğunda eşlik ederken gizemli yaratıklarla savaşmasına imkan sağlayan, Isaac’in görünümünü değiştiren ve ona süper insan güçleri kazandıran garip hazineler bulacaklar, sırlar keşfedecekler ve onun güvenliğini sağlayacaklar.

 

Mount Your Friends – 10TL

Bu oyun hakkında ne yazarsak açıklayabiliriz bilemiyorum. WASD tuşlarını kullanarak sağa sola atlayıp gülüyorsunuz. 4 arkadaşınızla oynayacağınız bu oyunda genel olarak bir hedef yok. Tek yapmanız gereken sağa sola zıplayıp gülmek. 10 TL’ye daha iyi bir aktivite olduğunu düşünmüyorum.

 

The Room – 10TL

Bugüne kadar çözdüğünüz tüm bulmacaları unutun. Karşınızda hem sizi sıkmayacak hem de çözdükten sonra kendinizle gurur duyacağınız bir bulmaca oyunu varç The Room o kadar çok beğenildi ki, en çok indirilen oyunlar listesinde 2 ay düşmemişti. Aradan geçen 5 yıla inat hala türünün en iyi örneği diyebiliriz. Anahtar genelde paspasın altında oluyor.