Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Ruin, bir mevsim ara vereceğini duyurdu!

Ruin, bir mevsim ara vereceğini duyurdu!

CLG'nin üst koridoru Ruin, herhangi bir takımla anlaşmadığını ve bu mevsim Kore'ye dönerek çalışmalarını sürdüreceğini duyurdu.

1907 Fenerbahçe Espor'da geçirdiği bir mevsimin ardından hem diğer bölgelerin dikkatini çeken hem de Fenerbahçe taraftarının gönlünde taht kuran Ruin, sezonun sona ermesiyle CLG'den ayrıldı. Henüz herhangi bir takımla anlaşma sağlamayan oyuncu Twitter hesabından yaptığı duyuruda önümüzdeki mevsim profesyonel sahnede boy göstermeyeceğini açıkladı.

Ruin ülkemizde muazzam bir performans segilemiş olsa da LCS'te bekleneni tam olarak veremedi. Lig kalitesinin ve oyun tarzının farkıyla burada yarattığı etkiyi yaratamayan isim buna rağmen takımındaki en iyi performanslardan birini sergiledi. 2020'nin sona ermsiyle CLG ile olan kontratı son buldu ve takım Ruin ile devam etmeme kararı aldı.

Koreli üst koridorun yaptığı açıklamaya bakılırsa başka bir opsiyonu kalmamış. Ülkesine dönerek tekli dereceli oynamaya devem edecek ve Yaz Mevsimi'ne hazırf bir şekilde girecek. Fenerbahçe taraftarları kendisini bir ker daha sarı lacivertli formayı giyerken görmek istiyor olabilir fakat takımın bu sezoınki kadro planlaması bunu mümkün kılmıyor.

Bakalım Ruin Yaz Mevsimi'nde herhangi bir takımla anlaşma sağlayacak mı?