Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Kireas, Papara SuperMassive’e transfer oldu!

Kireas, Papara SuperMassive’e transfer oldu!

Papara SuperMassive, ormancı Kireas transferiyle birlikte 2021 Kış Mevsimi kadrosunu tamamen duyurdu.

İlk olarak koç CristoL'ü duyuran Papara Supermassive, sırasıyla üst koridor Ragner, nişancı Kaori, destek Absolute ve orta koridor Ksaez ile anlaşıldığını bildirmişti. Bugün kadronun son ismi de belli oldu ve beklenediği üzere Kireas takımın yeni ormancısı oldu.

Kireas, 2020'de Akademi Ligi'nin başlamasıyla Beşiktaş Esports Akademi'ye transfer oldu ve kısa bir sürenin ardından gösterdiği performansla takımın gözüne girdi. As kadroda Robin ile değişmeli olarak oynayan ormancı, geçtiğimiz mevsimi Dark Passage formasıyla geçirdi. Takımının önemli bir parçası olan Kireas çeyrek final görmeyi başardı.

Papara SuperMassive geçtiğimiz yıllara kıyasla daha genç ve mütevazi bir kadro yapılanmasına gitti. Kadrodaki oyuncuların tamamı pozisyonlarında geleceğin en iyi yerlileri olabilecek kapasitede. Hatta Ragner ve Kaori çoğuna göre şimdiden o listeye girmiş durumda. Koç CristoL ile birlikte obu oyuncuların gelişim ve başarılarını önümüzdeki sezon hep beraber izleyeceğiz.

SuperMassive'in gelecek sezonki kadrosunun neler başaracağını görmek için ligin başlangıç tarihini beklememiz gerekiyor.