Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Ruin, All Knights’a transfer oldu!

Ruin, All Knights’a transfer oldu!

Bir dönem ülkemizde 1907 Fenerbahçe Espor forması giyen Ruin, Latin Amerika temsilcisi All Knights ile anlaşmaya vardı. 

1907 Fenerbahçe Espor'da gösterdiği dominant performansın ardından Kuzey Amerika ekibi Counter Logic Gaming'in dikkatini çeken Ruin, LCS'in yolunu tuttu. Şampiyonluk Ligi'nde yarattığı etkiyi yaratamasa da fena olmayan performanslar sergiledi ancak sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı. Geçtiğimiz günlerde ülkesine döndüğünü ve bu mevsim herhangi bir takımla anlaşma yapmadığını duyuran Koreli, Latin Amerika takımlarından All Knights'a transfer oldu. Takımın bir başka Koreli oyuncusu Wadid'e göre kadroda yer alan üst koridor Straight'in geçirdiği sağlık sorunları bu transfere kapı açtı.

Team LDLC'de sağlam performanslar sergileyen Ruin, 1907 Fenerbahçe Espor'da kariyerinin adeta zirve oyunlarını oynadı. Kirei ile birlikte iyi uyum sağlayan üst koridor takımının şampiyonluğunda büyük rol oynadı. MSI'a da katılan oyuncu bu sayede uluslararası tecrübe kazandı ve CLG ile anlaşmaya vardı. LCS'te de iyi performanslar sergiledi ancak Türkiye'de yarattığı etkiyi yaratamadı.

Latin Amerika temsilcisi All Knights, sezon başında kadrosunu duyururken üst koridorda Straight'e yer verdiğini açıklamıştı. Straight'in son zamanlarda yaşadığı sağlık problemleri, oyuncunun ligin ilk haftasını kaçırmasına sebep oldu ve All Knights lige mağlubiyetle başladı. Wadid'in kadrosunda yer aldığı takım Ruin transferiyle kadrodaki Koreli oyuncu sayısını ikiye çıkardı.