Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Royal Youth’ta yaprak dökümü

Royal Youth’ta yaprak dökümü

Royal Youth cephesinden ayrılık haberleri birbiri ardına geliyor. Kış Mevsimi’ne yarı finalde veda eden Royal Youth, Dumbledoge ile yollarını ayırdığını duyurduktan sonra şimdi de Na “Pilot” Woo-hyung ve Lee “GBM” Chang-seok ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarını ayırdı.

Mevsim başında iddialı bir kadro kuran Royal Youth, Türk oyuncularıyla kurduğu sağlam iskeletin üzerine GBM ve Pilot gibi başarılı oyuncuları ekleyerek şampiyonluk yarışında iddialı bir noktaya gelmişti. Kurulduğu günden bu yana League of Legends arenasında en iyi takımlar arasında yer almayı başaran Royal Youth, Kış Mevsimi’ne iyi bir başlangıç yapsa da sezonun genelinde 1907 Fenerbahçe ve Bahçeşehir SuperMassive’in gerisinde kaldı. Play-off aşamasında yarı finalde SuperMassive’e 3-2’lik skorla yenilen Royal Youth, kadrosunda radikal değişikliklere gidiyor.

Royal Youth resmi Twitter hesabı üzerinden takımdan ayrılan oyunculara teşekkür etmek adına paylaşımlar yaptı. Uzun süredir Royal Youth forması terleten kaptan Dumbledoge için aşağıdaki videoyu hazırlayan Royal Youth ekibi, bu videoda Dumbledoge’un yer aldığı bazı kesitlere de yer verdi.

 

Takım kaptanımız @DumbledogeLoL ile karşılıklı olarak yollarımızı ayırma kararı aldık. Bugüne kadar tüm başarılarımızda büyük payı olan Kemal'e tüm çabaları için teşekkür eder, kariyerinde sonsuz başarılar dileriz! pic.twitter.com/C0G0ofi0Ea

— Royal Youth (@RoyalYouthGG) April 10, 2019