Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Roulette, Galakticos’a transfer oldu!

Roulette, Galakticos’a transfer oldu!

Sezon başında herhangi bir takımla anlaşma sağlamayan ormancı Roulette, Galakticos'a transfer oldu.

Bu sezon Dark Passage Akademi'den dört oyuncu transfer eden Galakticos, lige iyi bir başlangıç yapsa da devamını getiremedi. Çıktığı son dört maçı kaybecen ekip geçtiğimiz hafta orta koridora Nasr Esports Akademi'den Blake'i transfer etse de galibiyet alamadı. Bu hafta ise kadrosunda bir değişiklik daha yapmaya karar veren Galakticos, herhangi bir takımla sözleşmesi bulunmayan ormancı Roulette ile anlaştı. Bu hafta Vadi'de Tumay yerine Roulette'i izleyeceğiz.

Kariyerinde kendisinden beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremeyen Roulette, ilk Şampiyonluk Ligi tecrübesini HWA Gaming ile yaşadı. 2020'de Galatasaray Espor'a transfer olan oyuncu gösterdiği performans nedeniyle yedeğe çekildi ve başka bir takıma transfer olmadı. 2021'e de takımsız başlayan ormancı bu yılki ilk kontratını Galakticos ile imzaladı.

Galakticos'un son iki haftada aldığı dört mağlubiyet takımı kadro değişikliklerine itti. Daha önce nişancı Jeyrus yerine Kemba'yı as kadroda kullanmaya başlayan ekip ardından bir de orta koridor değişikliği yaptı. Koreli Blake'in gelişiyle beş Türk yapılanması bozuldu ve takım geçtiğimiz hafta da galibiyet alamadı. Önümüzdeki hafta şansını ormancıdan yana denemek isteyen Galakticos yine farklı bir beşliyle karşımıza çıkacak. Rakipleri ise Team Aurora ve 5 Ronin.