Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Rockstar, mousesports’un enerji içeceği sponsoru oldu

Rockstar, mousesports’un enerji içeceği sponsoru oldu

PepsiCo firmasının enerji içeceği markası Rockstar, geçtiğimiz günlerde Alman organizasyon mousesports ile anlaşma imzaladı. Anlaşma dahilinde Rockstar logosu takım logosuyla ve organizasyon ürünlerinde yer alacak.

Rockstar, Almanya’daki ilk espor takım anlaşması olsa da henüz geçtiğimiz günlerde İngiliz ekiplerinden Team Infused ile anlaştı.

PepsiCo İçecek Reklam Müdürü Carl Windfuhr yaptıkları anlaşma hakkında: “Yeni seneye böylesine önemli partnerlik anlaşmalarıyla başlamak mutluluk verici. Doğrusunu söylemek gerekirse mousesports tıpkı kendileri gibi güçlü ve tanınmış bir partner ile anlaştı. Aynı zamanda espor sahnesine böyle bir giriş yaptığımız ve mousesports'u bir üst düzeye çıkarmak için çok heyecanlıyız. Hadi hep beraber ‘Daha çok. Daha sert. Daha odaklı!’ dedi.

Rockstar ile yaptığı anlaşma sayesinde mousesports partnerleri Vodafone, Snipes, Razer, Nitrado, noblechairs isimlerinin yanına bir yenisini ekledi. Organizasyon şu an Counter-Strike: Global Offensive, Rocket League ve StarCraft II takımlarını barındırıyor ve henüz geçtiğimiz günlerde League of Legends takımını duyurdu.

mousesports CEO’su Stefan Wendt yapılan anlaşma hakkında: “Rockstar ile anlaşma imzalamak heyecan verici. Rockstar, mousesports ile espor sahnesine adım atacak bir diğer büyük firma. Birlikte 2020’de yaratacağımız özel anlar ve tecrübeler için sabırsızlanıyoruz.” dedi.