Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Rainbow Six’e iki yeni karakter geliyor

Rainbow Six’e iki yeni karakter geliyor

Ubisoft tarafından piyasaya sürülen Tom Clansy’s Rainbow Six Siege oyunu gerçekçiliği ve güncelliğiyle ön plana çıkmaya devam ediyor. Devam eden bu sürece dâhil olacak iki isim daha var: Caveria Scout Bundle ve Maverick Glade Bundle. Bu iki karakter bu hafta itibarıyla Rainbow Six Siege operatörü olarak seçilebilecek.

Geçtiğimiz haftalarda Rainbow Six Siege’e Mozzie ve Gridlock dâhil edilmişti.  Çok sevilen karakterlerdin ardından Rainbow Six, oyunda yer alan drone modeli ile Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ilham olmuş ve Türk mühendisler tarafından bu cihazların üretileceği açıklanmıştı. Sürekli bir yenilik ve gelişmenin yapıldığı oyunda, geniş bir karakter havuzu olsa da bu havuzun büyümeye devam edeceği tahmin ediliyordu. Ubisoft bu tahminleri yanıltmadı ve iki yeni karakterin operatör listesine ekleneceğini duyurdu. Bu hafta erişime hazır hale gelecek olan karakterler ise Caveria Scout Bundle ve Maverick Glade Bundle.

Caveria Scout Bundle’ın ekipmanları arasında keşif üniforması, Muck Mask şapkası, Pipe Snack tılsımı ve M12 silahı için kullanılabilecek Foul Growth silah kaplaması bulunuyor.

Diğer bir karakter Maverick Glade Bundle ise Scout’tan farklı olarak Shaded Shrub üniforması ve şapkası, Novelty Lobster tılsımı ve AR-15.50 silahı için kullanılabilecek silah kaplaması ile birlikte oyuna dâhil oluyor.

Oyun performanslarını, detaylı bilgilerini ve daha birçok şeyi öğrenmek için oyuna dahil edilmelerini beklemek gerekiyor. Bu konuda kesin olan tek şey Ubisoft’un oyuna getireceği son karakterlerin Glade ve Scout olmadığı.