Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG’nin Erangel haritası yenileniyor!

PUBG’nin Erangel haritası yenileniyor!

PUBG’nin Erangel haritası yenileniyor!

PUBG’nin emekçi haritası Erangel’e güncelleme geliyor.

PUBG’nin test sunucularını kullanan birçok oyuncunun talebi üzerine yapımcıların Erangel haritasını yenilemek için çalıştığını zaten biliyorduk.

Geçen hafta sızan harita görüntüleri test sürümü olduğu için haritanın son güncelleme ile bundan farklı bir görünüme sahip olabileceği konuşuluyordu. Geliştirici firma güncellemenin odağının “Loot” dengesi ve harita düzeni olacağını duyurmuştu.

Erangel yenilenmesiyle ilgili ortaya çıkan sızıntılardan sonra açıklama yapan PUBG ekibi, bu sızıntıları doğruladı.
PUBG ekibinin yaptığı resmi açıklama yazısı:
“Sızan harita görselini bir çoğunuz görmüş olabilirsiniz; Erangel başta olmak üzere haritalarımızdaki ganimetleri dengelemek ve haritaları iyileştirmek adına çalışıyoruz. Fazladan eklediğimiz yerleşim yerleri, test ettiğimiz yöntemlerden sadece biri ve kesinlikle TEK yolu değil. Ganimet dengesinin oyunumuz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve aynı zamanda harita boyutunun da önemli olduğunu biliyoruz, dolayısıyla iyileştirmeler tamamlandıktan sonra deneyimin iyi hissettirmesi adına sıkı bir çalışma halindeyiz. Erangel’deki değişiklikleri yakın zamanda test etmeye başlayacağız ve ilerleyen haftalarda planlarımızı sizlerle paylaşacağız.
Sızan görsellerin sadece bir ekran görüntüsü olduğunu ve nadir bir şekilde üzerinde çalışılan planın tamamını temsil ettiğini aklınızdan çıkartmayın. Görselin tamamını görmeniz ve takımın esas haritamızı yenileme sürecindeki sıkı çalışmasını deneyimlemeniz için çok heyecanlıyız. Daha heyecanlı olduğumuz kısım ise bu iyileştirmeyi sizlerle test etmek olacak. Erangel’i PUBG dünyasında ilk çıktığı gün gibi heyecanlı ve eğlenceli yapabilmemiz için geri dönüşleriniz ise bizler için çok önemli olacak.”