Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG LITE için yeni LITE Season&Oyun içi para birimi geliyor

PUBG LITE için yeni LITE Season&Oyun içi para birimi geliyor

 

PUBG Corporation ayrıca siz PUBG hayranlarını Türkiye’nin ilk PUBG LITE turnuvası olan PUBG LITE Survival Masters 4vs4 Online Turnuvası’nın 18.000 TL ödül havuzlu Büyük Finali’ne davet ediyor

Amsterdam, Hollanda – 10 Ekim 2019 – PUBG Corporation yaptığı bir duyuru ile PUBG’nin ücretsiz olarak sunulan ve PUBG tecrübesini daha düşük sistemlerde yaşamanıza imkan sağlayan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS LITE (PUBG LITE) için yeni içeriklerin hazır olduğunu açıkladı:

Yeni Sezon 
İkinci Sezon için geçerli olan LITE PASS yayında. 400 L-COIN ile alınabilinecek LITE PASS: Premium Season 2, Premium Pass’in yanı sıra Chicken Medal, Silver Bullet, farklı skin’ler, BP ve XP gibi görev sonlarında kazanabileceğiniz ödüller de bulunuyor. LITE PASS: Premium Plus Season 2 ise %40 indirimli olarak 1,100 L-COIN’den satışa sunulurken bu paketin içinde de Premium Plus Pass’in yanı sıra 25 Level Up Pass, Chicken Medal, Silver Bullet, farklı skin’ler, BP, XP ve Emote gibi görev sonlarında kazanabileceğiniz ödüller de mevcut.

LITE PASS: Free, ise tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulan bir season pass olarak içerisinde tamamlandıkça oyunculara seviye atlatarak oyun içi ödüller kazandıran görevler içermekte. Bu kadarı ile yetinmeyen oyuncular dilerlerse daha fazla göreve ve dolayısı ile daha fazla ödül ve hediyeye LITE PASS: Premium ve LITE PASS: Premium Plus satın alarak ulaşabilirler. Son olarak yeni Halloween Crate de diğer ayrıcalıklı eşyaların yanında yer almaya başladı. Dileyen oyuncular bu eşyaları ayrı bir şekilde oyun içi parası olan L-COIN ile satın alabilirler.

Yeni Oyun İçi Para Birimi
İki yeni oyun içi para birimi daha kullanıma açılıyor. Bunlardan ilki olan Silver Bullet’ı oyuncular, kostüm/oyun içi eşyalarını parçalayarak elde edebilecekleri gibi karşılığında Silver Bullet Store üzerinden eşyalar satın alabilecekler. Chicken Medal ise oyuncuların Halloween Crate gibi Gacha kutularını satın almalarını sağlayacak bir diğer para birimi. Dahası oyuncular, Silver Bullet’lar karşılığında oyun içi eşyaları satın alarak bunları Chicken Medals’a çevirip LITE PASS: Premium’dan eşyalar da satın alabilecekler.

PUBG Corporation, aynı zamanda Türkiye’de ilk kez düzenlenen PUBG LITE Survival Masters 4vs4 Turnuvası’nın 12 Ekim’de düzenlenecek Büyük Finali’ni de duyurdu.

Üç hafta boyunca gerçekleşen elemeler sekiz farklı grupta gerçekleşti ve finale kalan takımlar belli oldu. Büyük Final 12 Ekim tarihinde gerçekleşecek ve izleyiciler, bu heyecana canlı olarak katılabilecekler. Yarı Final ve Final maçları https://www.twitch.tv/pubglitetur Twitch kanalında 16:00’da başlayacak. PUBG LITE Survival Masters 4vs4 Turnuvası’nı canlı olarak Mete “Eastergamer” Özbey, Özgür “Rootthegamer” Alagül ve  Eraycan “Fedupsamania” Bul sunacak. Twitch’teki canlı yayına katılan tüm PUBG LITE oyuncuları, kendileri için hazırlanan oyun içi özel eşya giveaway etkinliğine katılabilecekler.
PUBG LITE Survival Masters 4vs4 Büyük Finali’nde 8 gruptan çıkan en başarılı 16 takım, çift eleme 5 maçlık seri (BO5) ile birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışacak. Tüm turnuva, hakemler tarafından Discord üzerinde oluşturulacak maç odalarından takip edilecek.
PUBG LITE hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesi http://lite.pubg.com veya Facebook, Twitter ve Instagram adresinlerinden takip edebilirsiniz.

 

PUBG LITE Hakkında
PUBG LITE, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un (PUBG) ücretsiz ve düşük özelliklere sahip bir versiyonudur. PUBG LITE, temelde PUBG deneyimini daha düşük sistem gereksinimleri ile buluşturmayı hedefler. PUBG LITE, asıl PUBG oyunundan bağımsız bir üründür ve PUBG LITE oyuncuları için özel içerik ve kendine özel çeşitlilikler yaratan geliştirme ekibine sahiptir. 
PUBG Corporation Hakkında
KRAFTON oyun birliğinin (eski Bluehole Inc.) üyesi olan PUBG Corporation, 2009 yılında Bluehole Ginno Games, Inc. olarak başladı ve daha sonra ismini 2017 yılında PUBG Corporation olarak değiştirdi. PUBG Corp., 2017 yılında farklı platformlar için hazırlanan popüler Battle Royale oyunu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un (PUBG) geliştiricisi ve yayıncısıdır. Oyunun yayımlandığı tarihten bu yana, aralarında yedi Guinness Dünya Rekoru ve oyun ödüllerinin de bulunduğu dünya çapında başarılar elde etti. 
Kore merkezli PUBG Corp.’un Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve Çin’de altı ofisi bulunurken, PUBG’yi küresel bir imtiyaza dönüştürmeyi hedefleyen şirket, espor, ürün lisanslama gibi konularda çeşitli projeler yürütüyor. PUBG Corp. hakkında daha fazla bilgi için www.pubg.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 [PUBG LITE için Sistem Gereksinimleri] Minimum Özellikler                 Önerilen Özellikler
OS      Windows 7/8/10 64bit    Windows 7/8/10 64bit
CPU    Core i3 2.4GHz             Core i5 2.8GHz
RAM    4GB    8GB
GPU    Intel HD Graphics 4000    NVIDIA GeForce GTX 660 veya
AMD Radeon HD 7870
HDD    4GB
Direct X    Direct X 11
 
Dijital Sporlar Hakkında
2015’te kurulan Dijital Sporlar, Türkiye’de ki espor endüstri liderlerinden biridir, Overwatch, League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, PUBG ve Hearthstone için turnuvalar düzenlemiştir. 
Dijital Sporlar, Online ve Offline etkinlik yönetiminin kalitesi ve başarısıyla bilinir. Türkiye’de espor konusunda geliştirdikleri farklı ve yaratıcı projeler ile öne çıkmaktadırlar. Dijital Sporlar aynı zamanda Türkiye’de ki firmalara espor odaklı projelerde canlı yayın ve video prodüksiyon hizmetleri sunar.