Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG Avrupa Ligi’nde ikinci hafta geride kaldı!

PUBG Avrupa Ligi’nde ikinci hafta geride kaldı!

Temsilcimiz Digital Athletics bir maçta aldığı 12 kill ile kendi rekorunu kırdı. 4.maçta 1.olmayı başaran Digital Athletics böylece PUBG Avrupa Ligi’ndeki ikinci galibiyetini almış oldu. Her gün 5 maçın oynandığı PUBG Avrupa Ligi’nde karşınızda maç maç detaylar:

1.maç (Miramar)

İlk maçın finalinde son üçe TSM, CC ve NiP  kalmayı başardı. TSM ve NiP oyuncuları kendi aralarında çatışırlarken bunu avantaja dönüştüren CrowCrowd ilk maçta zafere uzandı.

Sıralamalar

 1. CrowCrowd
 2. NiP
 3. TSM

2.maç (Miramar)

İkinci maçın finalinde son üçe Winstrike, Jokers ve Faze kaldı. Hem sayı, hem de pozisyon avantajı elinde olan Winstrike takımı bu maçta galibiyeti almakta zorlanmadı.

Sıralamalar

 1. Winstrike
 2. Faze Clan
 3. Jokers

3.maç( Miramar)

Digital Athletics, ilk 2 maçta istediği performansı bir türlü sergileyememişti ancak temsilcimiz 3.maçta 5 kill almayı başararak 3. olmayı başardı ve bu maçtan böylece 10 puan almış olduk.

Sıralamalar

 1. RYE Gaming
 2. ENCE
 3. Digital Athletics

4.maç (Erangel)

İyi gidişatını bu maçtada sürdüren Digital Athletics, dördüncü maçın kazananı oldu ve turnuvadaki ikinci galibiyetini aldı.

Sıralamalar

 1. Digital Athletics
 2. NiP
 3. G2 Esports

Sıralamalar

 1. Digital Athletics – 12
 2. NiP – 7
 3. Vitality – 7

5.maç (Erangel)

Günün ve haftanın son maçında, oyun sonuna Faze, Winstrike ve Jokers kaldı. Jokers, Win’i sahadan silmeyi başarsa da Faze Clan karşısında 4’e 3’lük pozisyondan mağlubiyetten kurtulamadı ve son maçın kazananı da böylece Faza Clan olmuş oldu. Temsilcimiz bu maçta maalesef 11.oldu ve puan alamadı.

Sıralamalar

 1. Faze Clan
 2. Jokers
 3. Winstrike

PUBG Avrupa Ligi 2. haftasına 14. başlayan Digital Athletics, aldığı 1 galibiyete ve 3.lüğe rağmen diğer maçlarda puan alamadığı için 14. sırada kalmaya devam etti. Ancak üstündeki takımlarla arasındaki puan farkını azaltmayı başaran temsilcimiz son hafta için umutlarını korudu.