Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Pringles DreamHack Kış festival sponsoru oldu

Pringles DreamHack Kış festival sponsoru oldu

Etkinlik organizatörü DreamHack, Kellogg markasının atıştırmalık ürünü Pringles’ı önümüzdeki 2019 DreamHack Kış etkinliğinde festival sponsoru olacağını duyurdu.

Anlaşmada DreamHack kendisine ait bir sayfada takipçilerin kendilerine özel Pringles tasarımını yapabileceği bir taslak paylaşacağı yer aldı. Tasarımlar arasından seçilecek olan en iyi tasarım bir adet PlayStation 4 ve ürün paketi kazanacak. Ayrıca bütün katılımcılar, DreamHack Winter için %10 indirimli günlük giriş bileti alabilecek.

DreamHack CEO’su Marcus Lindmark bu ortaklık hakkında: “Pringles markasının oyun ve espor alanına bizlerle adım atacağını için gurur doluyum. Şüphesiz Pringles atıştırmalık sektöründe güçlü bir marka, bu birliktelik DreamHack Winter ziyaretçilerini bizim kadar mutlu edeceğinden eminim.” dedi.

Pringles, DreamHack Winter 2019 süresi boyunca etkinlik ziyaretçilerine “Aç,Oyna,Ye” adlı etkinlik kabini kuracak ve bunu en son LEC Yaz Finalleri etkinliğinde yapmıştı.

Pringles Market Aktivasyon Menajeri Hend Hassona açıklamalarında: “Bu ortaklığın gerçekleştiğine ve festival süresince espor ve Pringles sevenleriyle bir arada olacağımıza çok mutluyuz. DreamHack etkinliklerinin en ikonik olan Kış etkinliklerine ortak olmak, espor topluluğunun ve Pringles için oyun alanının ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.” dedi.

DreamHack Kış 2019 etkinliği 29 Kasım –  1 Aralık arasında İsviçre’nin Jönköping şehrinde gerçekleştirilecek. Ayrıca son zamanlarda etkinliğin Fortnite Topluluk Turnuvasına ev sahipliği yapacağı açıklandı.