Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PlayStation Store’da ”Büyük Japon Oyunları” indirimleri başladı! Bakalım hangi oyunlar indirimde?

PlayStation Store’da ”Büyük Japon Oyunları” indirimleri başladı! Bakalım hangi oyunlar indirimde?

Karantina günlerinde en güzel şey oyun oynamak. Bu sebeple oyun platformlarının indirimleri ya da sınırlı süre için ücretsiz yaptığı oyunları takip etmek de çok mantıklı bir hamle oluyor. Zira normalde satın alıp oynayamadığınız oyunlara indirimler ve ücretsiz olmalarıyla ulaşmak mümkün hale geliyor. Bu kapsamda PlayStation Store'da ''Büyük Japon Oyunları'' indirimleri başladı! Bakalım hangi oyunlar indirimde?

Bildiğiniz gibi Japonlar oyun konusunda gerçekten çok başarılı. Kült oyunlar arasında birçok oyunu bulunan Japon oyunları için PlayStation Store'da yeni bir indirim rüzgarı başladı. Söz konusu indirim PS Store için ikinci ayak. ''Büyük Japon Oyunları'' adı altında özel bir indirim serisi yayımlayan şirket, popüler oyunların da arasında olduğu oyunlara güzel indirimler yapmış gelin bu oyunların ne olduğuna bir bakalım.

Şu aralar Remake versiyonu ile gündemde olan Resident Evil 2'nin Deluxe versiyonu neredeyse yarı yarıya bir indirime girmiş.

Oyun 219 TL'den 114'ye düşmüş. Devil May Cry 5 içinde benzer bir indirim söz konusu: 219 TL'den 114'ye satın alınabilen oyun seriyi sevenler için oldukça iyi bir indirim.

İndirimler mayıs ayına kadar devam ediyor, sizler için bazı oyunların bir listesini yayımlayoruz. İsterseniz şuradan da indirimdeki oyunları inceleyebilirsiniz. 

Resident Evil 2  84,00 TL,

Resident Evil 2 Deluxe Edition 114,00 TL

Resident Evil  22,00 TL

Resident Evil 4  36,00 TL

Dark Souls III Deluxe Edition 64,00 TL

Dark Soul II: Scholar of the First Sin 49,00 TL

Devil May Cry 5  114,00 TL