Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Philadelphia Fusion, Elk ve KYB ile yollarını ayırdı

Philadelphia Fusion, Elk ve KYB ile yollarını ayırdı

Philadelphia Fusion iki oyuncusuyla daha yollarını ayırdı. Support rolündeki Elijah “Elk” Gallagher ve DPS oyuncusu Finley “Kyb” Adisi, takımdan ayrıldı.

Elk ikinci sezon başında hem Overwatch League takımı hem de Contenders takımı olan Fusion University’de oynamak için sözleşme imzalamıştı. Lig kurallarına göre her iki takımda oynamak için sözleşme imzalayan oyuncular OWL kadrosuyla sadece iki defa maça çıkabiliyor, eğer bunun aksi olursa Contenders takımında oynama şansını yitiriyor.

Kyb ise Guangzhou Charge’dan Temmuz ortasında ayrılmış ve Fusion’a transfer olmuştu. Philadelphia’daki kısa süreli zamanda DPS oyuncusu ne yazık ki hiç sahnede oynama fırsatı yakalayamadı. Takım oyuncunun yerine Lee “Carpe” Jae-hyeok ve Josue “Eqo” Corona DPS duosuyla maçlara çıkmayı tercih etti.

Fusion’ın yeni sezon öncesi kadrosunu yeniden şekillendirdiğini söylemek gerekiyor. Eqo ve ana support Alberto “neptuNo” Gonzalez ile bu hafta yollarını ayıran ekip, bu ay başında ise koçlar Elliot Hayes ve Go “NamedHwi” Se-hwi ile yollarını ayırmıştı.

Öte yandan ESPN’in haberine göre ekip Carpe ile üç yıllık sözleşme yeniledi. Kontrat veritabanına göre ise Fusion’ın kadrosunda şu anda Isaac “Boombox” Charles, Gael “Poko” Gouzerch ve  Kim “Sado” Su-min yer alıyor.