Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Paris Eternals, 6 oyuncusuyla sözleşme yeniledi

Paris Eternals, 6 oyuncusuyla sözleşme yeniledi

Paris Eternals, dün gece yaptığı açıklamayla önümüzdeki Overwatch League sezonu için kadrosunun büyük bir kısmını koruduğunu duyurdu.

DPS oyuncuları Terence “Soon” Tarlier ve Nicolas “Nicogdh” Moret 2020 yılında takımda yer alırken supportlar Luis “Greyy” Perestrelo, Harrison “Kruise” Pond ve Damien “ Hyp” Souville de ekibin formasını giyecek. Ayrıca tank oyuncusu Benjamin “Benbest” Dieulafait de Eternals ile sözlşeme yeniledi.

Soon, Paris Eternals’a Overwatch League’in ilk sezonunun bitişiyle dahil olmuştu. Oyuncunun korkulan Wowmaker oyunları üçüncü sezonda çok daha fazla izleyeceğiz gibi duruyor.

Hyp, Benbest ve Nicogdh dördüncü aşamada ne yazık ki fazla forma şansı görmedi. Rol kilidi Eternals’ı üçlü metadan uzaklaştırdı ve Soon ile eski DPS ShadowBurn gibi duolara yönelmesine sebep oldu. Buna rağmen üç Fransız oyuncu da takımda kalmaya devam etti.

Overwatch League’e 2019 yılında katılan Paris Eternals, Avrupalı yetenekleri oynatma vizyonu ile takdir toplasa da ligi 14. bitirerek hayal kırıklığı yaşamıştı. Takımın yeni sezon için yaptığı transferler ise bu prensibin yıkılması anlamına geldi.

Takım son olarak eski Element Mystic oyuncuları Jung “Xzi” Kihyo, Choi “Hanbin” Hanbin ve Kim “SP9RK1E” Young-han ile Mystic’in eski koçu Yun “Rush” Hee-won’u transfer etmişti. Overwatch Contenders Korea’da önemli bir başarı yakalayan Element Mystic, Contenders Gauntlet’i de kazanmıştı.