Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Padden: “Takımı taşıyacağıma söz verdim!”

Padden: “Takımı taşıyacağıma söz verdim!”

Çeyrek finalde Doğuş Üni Aurora  Beşiktaş karşısında galibiyete uzanan taraf oldu. Padden, Mojito ve CristoL'un Flank Esports ekranlarına verdikleri röportajlardan öne çıkanları sizler için derledik. 

 

Rosediaz: Senin üst koridorda oynaman planlanan bir şey miydi? Yoksa o sırada gerektiği için mi yaptınız?

Padden: Ben söyledim takıma Tristina üst koriorda güçlü diye deneyelim dediler. Antrenmanlarımızda denediğimizde iyi gitmemişti ancak takımıma taşıyacağım diye söz verdiğim için güvendiler ve üst koridora gittim.

Rosediaz: Yarı finaller için neler düşünüyorsun? Sürpriz rotasyonlara hazır olmalı mıyız? 

Padden: Haftaya SuperMassive ya da Royal Youth ile oynayacağız, ikisi de çok zor rakipler ama elimizden geleni yapacağız. Ben olduğum sürece takımdan sürpriz şeyler görebilirsiniz. 

 

Rosediaz: Padden'ın üst koridorda oynamasını daha önce planlamış mıydınız?

Cristol: 2 yamadır tristina tekli koridorlarda oynanıyor, elimizde iyi bir tristina oyuncusu olduğu için bu tristina oyuncusunun olduğu yere oynamamız gerekiyor. Padden üst koridorda iyi oynadı. Madly de koridorda rahat edeceği birkaç şampiyonu daha var. Bugün Beşiktaş'ın bu taktiğe pek cevabı olmadığını fark ettiğimizde 2 defa kullanma şansımız oldu. 2 maçta da tristina etkisi ile kazanmayı başardık. 

Rosediaz: Yarı finaller için ne düşünüyorsunuz?

Cristol: Bugüne göre çok daha zor olacak tabii ki. Ya SuperMassive ya Royal Youth ile oynayacağız. Birini seçmem gerekirse seçemem bile. Bizim için çok daha zor olacaktır. Hem birinci ile hem de ikinci ile oynayacağımız için bizim için yarı finaller çok daha zor olacaktır.

 

 

Rosediaz: Bu 5 maçı değerlendirir misin? Senin için nasıl geçti?

Mojito: Aslında ben 5 maça uzayacağını düşünmüyordum. Ben 3-1 kazanmayı bekliyordum. Sanırım hayatım boyunca oynadığım en stresli seriydi. Stresli geçti ama sonunda gülen biz olduk mutluyum. 

Rosediaz: padden üst koridorda oynaması daha önce çalıştığınız bir rotasyon muydu?

Mojito: Antremanlarda bir veya iki kez yaptık ama Ege ile tekli dereceliye girdiğimizde o top seçiyordu ben de baskı uygulayabilecek erken oyun ormancı alıp onun etrafında oynuyordum. Tristinaya Tahrip rünü ile girip kendi E skili ile de çok rahat kule açıyor ve erken güçleniyor. 2 maçta da bunu başardık ve kazandık.