Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Pac-Man Championship Edition 2 PS 4 için ücretsiz hale geldi!

Pac-Man Championship Edition 2 PS 4 için ücretsiz hale geldi!

Yılların eskitemediği ve 90'lı yılların en popüler oyunları arasında yer alan Pac-Man için Sony PS 4 tarafında bir hamle yaptı. Karantina günlerinde oyun konsollarına sarılanlar için Sony PlayStation 4 için Pac-Man Championship Edition 2 oyununu ücretsiz hale getirdi. 

Sony yakın zaman içinde Corona virüsünün de oyunseverleri eve kapattığı şu günlerde ücretsiz oyunlar yayımlayarak evde kalmaya teşvik etmeye çalışıyor. Şirket bu kapsamda PlayStation Store üzerinden başlatmış olduğu kampanyayla, Pac-Man Championship Edition 2 oyununu ücretsiz bir şekilde sunuyor. 

Pac-Man efsanesi yıllar önce karşımıza çıkmıştı. Sony yeni teknolojiler ile harmanlanan oyununu ise 2016 yılında  PlayStation 4 sürümünü yayımlamıştı. Söz konusu oyuna tutkun olanlar için farklı oyun modlarıyla oyuncuların karşısına çıkan Sony şimdi PS 4 sahipleri için özel hamlesini yaparak, oyunu ücretsiz hale getiriyor.

Oyunu PlayStation Store üzerinden indirebilir ve ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Farklı oyun modlarını da deneyimleyebilir, nostalji yaşayabilirsiniz.