Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Only35: “Rakip takımlar kendilerini yukarıda gördükleri anda cezayı kesiyoruz.”

Only35: “Rakip takımlar kendilerini yukarıda gördükleri anda cezayı kesiyoruz.”

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi yedinci hafta birinci gün geride kaldı. Heyecanlı maçlara tanık olduğumuz haftasonunda gerçekleştirdiğimiz röportajların en çarpıcı cevaplarını sizler için derledik!

 

ONLY35

R.D.: Bugünkü maç senin için nasıl geçti? Domine ettiğiniz bir maçtı, lig birincisine nefes aldırmadınız. Neler düşünüyorsun?
Only35: Heyecanlı ve güzel bir maçtı, bence makro oyundan kazandık. 1907 Fenerbahçe Akademi maçında da makrodan kazandık, bu beni tatmin ediyor. Rakip takımlar bizi küçük görüyor, 5 tane 17 yaşında çocuğuz yani. Kendilerini çok yukarda görüyolar. Yukarda gördükleri anda cezayı kesiyoruz.

 

MADLY

R.D: Bugünkü galibiyetinizle sıralamada 2. sıraya yükseldiniz. Önümüzdeki beş maçta burayı korumayı düşünüyor musunuz, hedefleriniz neler?
Madly: Amacımız ikincilik. Önümüzdeki maçlarda bizle eşit olan takımlarla oynacağımız için ve kazancağımızı düşündüğüm için sezonu ikinci bitereceğimizi düşünüyorum.

 

 UNTARA 

R.D.: Bugün beşte beş yaptın ve kariyerinin ilk beşte beşiydi. Ne düşünüyorsun?
Untara: Sonuçta takım savaşına girdik, o sırada üçte üçü gördüm ve anladım. Ama dörtte dördü gördükten sonra gözlerim döndü ve Akali’yi aramaya başladım. Kariyerimdeki ilk beşte beşi attım.

 Röportajların tamamını izlemek için: