Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Madly ve Sparz, mevsimin geri kalanında Aurora forması giymeyecek!

Madly ve Sparz, mevsimin geri kalanında Aurora forması giymeyecek!

Madly ve Sparz, Twitter üstünden yaptıkları açıklamalarda mevsimin geri kalanında Vadi'ye inmeyeceklerini duyurdu.

Her mevsim sürpriz kadrolarla play-off'lara kalmayı başaran Team Aurora, 2020 Yaz Mevsimi'ne kötü bir başlangıç yaptı. Dördüncü haftanın sonuna kadar çıktığı sekiz maçta iki galibiyet altı mağlubiyet alan ekip kadrosunda önemli değişiklikler yapmıştı. Black, Bendix ve Chosen yerine Kituruken, WaenA ve Rhini as kadroya dahil olmuştu. Takımın üst koridor oyuncusu Madly ve destek Sparz, bugün yaptıkları açıklamalarda mevsimin geri kalanında Aurora formasıyla Vadi'ye inmeyeceklerini duyurdu.

2019 sezonunun başında Team Aurora ile anlaşmaya varan Madly, o zamandan beri takımın üst koridoruydu. Geçtiğimiz mevsim Papara SuperMassive'e karşı sergilediği Urgot performansı akıllarda kalan isim, Yaz Mevsimi'nde bireysel olarak fark yaratamadı. Destek Sparz ise geçtiğimiz mevsim takıma dahil olmuş, kısa sürede performansının üstüne katarak kendini kanıtlamıştı. 

Takımda yer alan iki ismin bu açıklamaları kadro içinde bazı problemler yaşandığının göstergesi. Henüz konu ile ilgili açıklama yapılmadı ve Team Aurora'nın mevsimin geri kalanına hangi oyuncularla devam edeceği belirsiz.